Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: TT APX quattro street- low budget project /C3KM

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    4
    Okej jedziemy dalej.

    Na pierwszy rzut poszły świece, po lekturze z forum wpadły PFR7Q, koszt 200 zł

    następnie po podłączeniu kompa okazało się że leci za dużo paliwa, wpadła nowa sonda koszt 200 zł

    wypisuje wszystkie wydatki, ponieważ chciałbym na końcu zrobić podsumowanie ile wyszedł projekt, tak jak pisałem, będziemy chcieli zmieścić się w 20 tyś > challange accepted

    korzystając z dobrodziejstw infrastruktury Gdańska mały wypad tunelem pod martwą Wisłą - świeżo po zakupie bez mojej ingerencji:



    widać ewidentnie że coś go dusi, całkiem możliwe że negatywnie wpływa stożek, jak oddam na strojenie będziemy walczyć dalej, ale o tym niżej

    Kolejnym etapem był przelot i tutaj podziękowania dla GG Garage.





    Jako że chciałem mieć czarne końcówki, udało się znaleźć końcówki od nowego Cayenne



    I tak wyszedł efekt końcowy, dla mnie miodzio, jak się nagrzeje jest już ciszej i nie męczy ucha. Nie chciałem katować i nagrywać, ponieważ jest świeżo po wymianie hamulców i zawieszenia w warunkach garażowych robionych przeze mnie czyt. laika , jedzie najpierw na serwis geometrie odpowietrzenie itp. ale o tym niżej
    btw. na zimnym mogę śmiało gonić babcie po osiedlu



    Jako że zaczął się już sezon i wyszło słoneczko, wjechała akcja pt. to co tygryski lubią najbardziej czyli grill i zimne piwko. A w między czasie delikatna polerka DA oraz test chińskiej ceramiki za 30zł , według mnie efekt zadowalający, wizualnie lepiej niż wosk (klasa 100-200zł), efekt hydrofobowy bardzo ładny, zobaczymy ile będzie się trzymać.











    Na ten moment to wszystko, trzeba po ogarniać sprawy codzienne i przytulić się do kobiety

    Miłego dnia. /CK3M
    Ostatnio edytowane przez CK3M ; 14-05-2018 o 07:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •