Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Wątek: Pomoc przy naprawie liczników TT 98-06 MK1 + fabryczne radia

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ja tez chcialem podziekowac za poswiecenie i zaangazowanie w temacie.
    Poprawa baboli po poprzednikach w zegarach w mojej srebrnej tt. Zegary na razie leza na polce ale wierze ze beda dzialac juz idealnie bo autor tematu znalazl troche usterek.
    Tez dziekuje za reanimacje zegarow od mojej czarnej tt bo tutaj byl ciezki orzech do zgryzienia. Pomimo ze licznik trup na razie wszystko dziala jak trzeba.
    Takze z mojej strony podwojne dzieki i nie wiem kiedy odkupie swoje "winy" z tym związane....

  2. #17

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Dzięki za miłe słowa, ja też skorzystałem z twojej pomocy więc "winy" odkupione . Jak będzie chwila za Twoim pozwoleniem zamieszczę parę fotek licznika w twoim temacie. Rzeczywiście zabawy troche miałem i była to jedna z najdłuższych
    napraw ale bądźmy dobrej myśli, oby posłużyła nowemu nabywcy jak najdłużej. Tak jak wspominałem wcześniej - nie zajmuje się tym zarobkowo a jedynie hobbystycznie - tylko dla forum więc miałem trochę czasu na spokojnie,
    narazie odpuszczam sobie naprawy i czas na wakacje. Działalność wznowie jak pisałem wcześniej od początku września.
    Pozdrawiam

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Dzięki za miłe słowa, ja też skorzystałem z twojej pomocy więc "winy" odkupione . Jak będzie chwila za Twoim pozwoleniem zamieszczę parę fotek licznika w twoim temacie. Rzeczywiście zabawy troche miałem i była to jedna z najdłuższych
    napraw ale bądźmy dobrej myśli, oby posłużyła nowemu nabywcy jak najdłużej. Tak jak wspominałem wcześniej - nie zajmuje się tym zarobkowo a jedynie hobbystycznie - tylko dla forum więc miałem trochę czasu na spokojnie,
    narazie odpuszczam sobie naprawy i czas na wakacje. Działalność wznowie jak pisałem wcześniej od początku września.
    Pozdrawiam
    Tak spokojnie mozesz wrzucic w temacie tamtej tt opis z zegarami co i jak.
    Co do dzialania to auto jeszcze bedzie ze mna spory czas to sie okaze co i jak

  4. #19
    Awatar tt_r36_turbo
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    700
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    4
    Annubis to niezły spec od wzmacniaczy ...mówili.mi nie da się a on w kilka godzin ogarnął że gra mega dobrze.... jak macie jakiś sprzęcior warto mu oddać do ogarnięcia.....będziecie mega zadowoleni z współpracy jak ja...obecnie oddałem jeszcze jeden do ogarnięcia i wiem że będzie dobrze zrobiony


    POLECAM bo mega gość

  5. #20
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez tt_r36_turbo Zobacz posta
    Annubis to niezły spec od wzmacniaczy ...mówili.mi nie da się a on w kilka godzin ogarnął że gra mega dobrze.... jak macie jakiś sprzęcior warto mu oddać do ogarnięcia.....będziecie mega zadowoleni z współpracy jak ja...obecnie oddałem jeszcze jeden do ogarnięcia i wiem że będzie dobrze zrobiony


    POLECAM bo mega gość
    Polecasz z polecenia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Dzieki za mile slowa. Wazne ze udalo sie ogarnac tuz przed urlopem i kolega zadowolony. W miare mozliwosci staram sie pomoc kazdemu forumowiczowi ktory o pomoc poprosi ale jest to jedynie dodatkowe hobby wiec nie zawsze czas pozwala.
    Pozdrawiam

  7. #22

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Również polecam. Bardzo dobry kontakt, FIS wymieniony, licznik wyczyszczony, prawie jak nowy

  8. #23

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Miales szczescie bo pelne czyszczenie wykonuje gratis jesli czas pozwala. Jesli komus sie bardzo spieszy pomijam ten etap, i tylko przecieram, po pelnym czyszczeniu licznik odżywa a po wymianie diod wyglada jak nowy. Dzieki za pamiec i pozdrawiam.

  9. #24

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Żyrardów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    INNY
    Posty
    5
    Witam. Ja także poprosiłbym o kontakt w celu zapytania o naprawe mojego fis / wskaznik poziomu paliwa. z góry pozdrawiam

  10. #25

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Wyslaem PW. Jak cos dzwon

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Niestety sezon urlopowy mam za sobą więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy w naprawie licznika zapraszam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Przy okazji odwiedzin pewnego znanego w mrocznym półświatku TT człeka, którego imienia nie będę wymieniał bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi

    ...... tak ta wielka graba na zdjęciu jest jego.
    Postanowiłem korzystając z wolnej godziny pobawić się w zrobienie poliftowego licznika MK1 zmieniając podświetlenie, efekty poniżej



    Niestety mój młodzieńczy zapał i niewinną dziecięcą energię a także setki poświęconych godzin, tworzeniu czegoś jedynego w swoim rodzaju zabił jednym smsem
    ww wymieniony Pan, cytuje "Pioter jam to już trenował, dej se siana, we w mojim skodilaku lepsiejsze som". W związku z tym porzucam ten niezwykły projekt licząc na chociaż jedną pozytywną opinią jak Wam się to widzi.
    Od razu też chciałem poruszyć kwestie kolorowego Fisa i dodatkowych funkcji na wyświetlaczu w MK1. Owszem istnieje taki projekt i można zakupić, chociaż cena powala i ściągnie na twórce plagi egipskie .
    O ile na zewnątrz ładnie to wygląda to wewnątrz ingerencja w licznik jest bardzo duża, prawie nieodwracalna i poza wlutowaniem 1000 i jednego kabli, nie licząc komputerka nie ma na razie pewności jak to działa,
    czy się nie wiesza i jaka jest trwałość. Ja ze swojej strony podchodzę jak pies do jeża ale jeśli ktoś zakupi a nie ma technicznych możliwości montażu chętnie 1(słownie jedną) sztukę
    w ramach mojej ciekawskiej mordki zamontuję gratis . Poniżej link
    https://www.youtube.com/watch?v=JRjRvhJSnzo
    Życząc miłego piątkowego wieczoru
    Annubis

  11. #26
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Białe podświetlenie jest bardzo ładne.
    Tylko nie wiem, czy tak do końca pasuje do 8N, bo to jednak już jest samochód, który warto zachować w oryginale.
    Chciałbym to zobaczyć w samochodzie, wtedy coś więcej można powiedzieć.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #27
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Od razu też chciałem poruszyć kwestie kolorowego Fisa i dodatkowych funkcji na wyświetlaczu w MK1. Owszem istnieje taki projekt i można zakupić, chociaż cena powala i ściągnie na twórce plagi egipskie .
    O ile na zewnątrz ładnie to wygląda to wewnątrz ingerencja w licznik jest bardzo duża, prawie nieodwracalna i poza wlutowaniem 1000 i jednego kabli, nie licząc komputerka nie ma na razie pewności jak to działa,
    czy się nie wiesza i jaka jest trwałość. Ja ze swojej strony podchodzę jak pies do jeża ale jeśli ktoś zakupi a nie ma technicznych możliwości montażu chętnie 1(słownie jedną) sztukę
    w ramach mojej ciekawskiej mordki zamontuję gratis . Poniżej link
    https://www.youtube.com/watch?v=JRjRvhJSnzo
    Życząc miłego piątkowego wieczoru
    Annubis
    Szczerze to byłbym chętny zakupić i zainstalować w swoim liczniku. Temat o tyle trudny, że mam licznik 1/2 fis.
    Jak stwierdzisz, że jest opcja to daj znać i zamawiamy.
    __________________________
    Pozdrawiam

  13. #28

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Wiesz kris akurat w tym przypadku stary fis idzie na smietnik bo nie wnosi nic do projektu. Koles wyciaga bezposrednio z pinow rozne info z czujnikow pomijajac elektronike licznika i sygnaly sa interpretowane przez jego komputerek. Napisz na priv nr telefonu to sie zgadamy, zdecydujesz co i jak.

    Co do zamontowania na samochodzie tego TTSa Elmacho moze i masz racje. Musze
    Pomyslec cosik bo w MK2 zajefajnie to wyglada tylko tam lcd nowsze.
    Ostatnio edytowane przez Annubis ; 20-10-2018 o 12:45

  14. #29

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    Ile kosztuje ten kolorowy FIS? Też rozważam założenie, fajna sprawa

  15. #30
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez adziusmaster Zobacz posta
    Ile kosztuje ten kolorowy FIS? Też rozważam założenie, fajna sprawa
    tak po przeliczeniu na PLN około 1000zł
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •