Wyslaem PW. Jak cos dzwon

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Niestety sezon urlopowy mam za sobą więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy w naprawie licznika zapraszam.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Przy okazji odwiedzin pewnego znanego w mrocznym półświatku TT człeka, którego imienia nie będę wymieniał bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi

...... tak ta wielka graba na zdjęciu jest jego.
Postanowiłem korzystając z wolnej godziny pobawić się w zrobienie poliftowego licznika MK1 zmieniając podświetlenie, efekty poniżej



Niestety mój młodzieńczy zapał i niewinną dziecięcą energię a także setki poświęconych godzin, tworzeniu czegoś jedynego w swoim rodzaju zabił jednym smsem
ww wymieniony Pan, cytuje "Pioter jam to już trenował, dej se siana, we w mojim skodilaku lepsiejsze som". W związku z tym porzucam ten niezwykły projekt licząc na chociaż jedną pozytywną opinią jak Wam się to widzi.
Od razu też chciałem poruszyć kwestie kolorowego Fisa i dodatkowych funkcji na wyświetlaczu w MK1. Owszem istnieje taki projekt i można zakupić, chociaż cena powala i ściągnie na twórce plagi egipskie .
O ile na zewnątrz ładnie to wygląda to wewnątrz ingerencja w licznik jest bardzo duża, prawie nieodwracalna i poza wlutowaniem 1000 i jednego kabli, nie licząc komputerka nie ma na razie pewności jak to działa,
czy się nie wiesza i jaka jest trwałość. Ja ze swojej strony podchodzę jak pies do jeża ale jeśli ktoś zakupi a nie ma technicznych możliwości montażu chętnie 1(słownie jedną) sztukę
w ramach mojej ciekawskiej mordki zamontuję gratis . Poniżej link
https://www.youtube.com/watch?v=JRjRvhJSnzo
Życząc miłego piątkowego wieczoru
Annubis