Fotek na pewno bede sporo cykal bo dzis przejrzałem caly garaz w poszukiwaniu szparaglów do tego auta. Generalnie wszystko jest
Jedynie przednie lampy a raczej prawa moze wymagać wymiany ale bedę musial sie skontakowac z Markiem z czarnej Tt co robil renowacje lamp( ma ktos numer? Bo ja zgubiłem)
Fotel kierowcy mam w stanie średnim ale może sie coś fajnego trafi a jak nie to zobaczymy co z obecnego uda mi sie zrobic za pomoca specyfików
W aucie już oszlifowalem naloty i poszla 1 warstwa zabezpieczenia. To jest tylko tymczasowe aby auto moglo sobie czekac na lakiernika bez korodowania. Pierwszy mini element już odnowilem ale to detal. Niestety inne tt czekaja i ta sztuka troche poczeka ale nie moglem pozwolic by delikatne naloty przerodzily soe w powqzna rdze.
Co do fotek to planuje ich duzo robic i zdecydowanie wygodniej bedzie mi wrzucac je przez fb. Opisy moge tutaj kopiowac i linki podsylac na fb bo pewnie zaloze jakis taki profil TT gdzie bede umieszczac fotki. Dzisiaj prawie kazdy fb ma chyba ze ktos poleci mi jakis serwer gdzie fotki beda sie bardzo szybko dodawac bo na razie wrzucanie na fotosik i robienie miniaturek trwa bardzo dlugo a co jesli fotek moze byc dziesiatki