Zapewne wielu z Was zauważyło, że nasze forum kilka razy borykało się z utrudnieniami w działaniu.
Niestety taka jest natura rzeczy martwych i nie zawsze mamy na to wpływ. Jeśli możemy mieć na to wpływ, to nie zawsze mamy po temu fizyczną możliwość.
Głównie te czynniki wpłynęły na decyzję naszego długoletniego admina BarTTek. Zrezygnował z pełnienia dotychczasowej funkcji.
Forum również uległo zmianie, a to za sprawą przeniesienia na inny serwer.
Klubowicze. Musicie wiedzieć, że nasze forum ostatnio mogło funkcjonować właśnie dzięki uprzejmości i swoistej filantropii naszego byłego już admina.
Bowiem to on umieścił forum na swoim serwerze, który opłacał, a żadnych pieniędzy od reszty nigdy nie chciał.
Poświęcał swój ograniczony z przyczyn zawodowych i rodzinnych czas, by modernizować, naprawiać i testować stronę, na której obecnie jesteście.
Oczywiście wszystkiego sam nie robił, wszak ekipa administracji to nie jest tylko jedna osoba. Niemniej zrobił dla naszej społeczności naprawdę wiele.
Dlatego teraz ja, a mam nadzieję, że każdy następny czytający te i kolejne słowa, podziękuję Tobie BarTTek za wieloletni wkład w rozwój, utrzymanie i naprawianie naszego forum. Mam nadzieję, że czas spędzony z tą stroną nie będzie dla Ciebie czasem zmarnowanym, a Ty sam będziesz nas tu odwiedzał.
Raz jeszcze dziękując życzę Tobie wszystkiego dobrego i do zobaczenia tu, a może i gdzieś w świecie.
BarTTek - zrobiłeś kawał dobrej roboty!