Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

  1. #31
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    To mam z przodu, pytanie czego brakuje :P
    Załącznik 14077
    Załącznik 14078
    Brakuje obu zaślepek za przednimi kratkami bocznymi w zderzaku.
    Brakuje obu zaślepek pomiędzy przednim grillem i przednimi reflektorami.

    13296191_1200264786653443_1137101808_n.jpg

    76.jpg

    P.S. Masz ciut źle spasowane przednie reflektory.

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Właśnie o nim mówię ale chyba odpuszczę...
    I to mnie cieszy, wygląd Grey'a jest chroniony patentem.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 06-08-2018 o 18:23
    AUDI nie przestaje się kochać.

  2. #32
    Awatar Ravs
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    90
    No super to wygląda marik! Tak jak mówiłem, musimy się kiedyś spotkać - nie widziałem jeszcze nigdy 8J "od środka".

  3. #33
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Też bym chętnie usiadł w MK1

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dawno nie było update, więc wrzucę efekt dzisiejszej pracy przy aucie;

    b.jpg
    a.jpg

    Silnik wyczyszczony, uszkodzenia w bagażniku naprawione. Niestety kawałek plastiku przy bagażniku mi pękł i musiałem skleić, do tego uszczelka w ramie bagażnika dziabnięta, więc zaklejona i zabezpieczona taśmą typu duct tape.
    A, i od wczoraj w bagażniku jeździ też siatka.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  4. #34
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zerwij duct tape i uzyj szybkiego kleju typu Loctite, bardzo ladnie i czysto klei gume.

  5. #35
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dlatego w ogóle pojawił się ten duct, że uszczelka postanowiła się trochę rozejść. Raczej żaden klej punktowy już nie pomoże.
    Ps. Znalazłem jakąś fotkę. Nie do końca się schodzi uszczelka, bo jeszcze z 3 razy dłuższe przedarcie idzie od spodu, przez co słabo łapie. Jest zaklejone pod spodem, ale duct po prostu osłania uszczelkę przed rozdarciem i wilgocią.
    c.jpg
    Ostatnio edytowane przez marik ; 02-09-2018 o 17:02
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  6. #36
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    No to wymiana..

  7. #37
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Bez przesady, jest dobrze. Wymiana to niestety koszt 270 + robocizna, gratis można dostać problemy z przeciekaniem...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mały update;
    Poprzedni właściciel zostawił po sobie folię na bocznych szybach. A że to USA to oczywiście była zbyt ciemna na nasze drogi. Sama folia na przednich bocznych wyleciała już na początku, jednak to nie mogło być takie proste. Resztki kleju niestety zalegały przy uszczelkach i dopiero dziś znalazłem czas na gruntowne czyszczenie. 40 minut roboty ze ścierką, płynem do szyb i ekierką, by doczyścić wszystko. Być może dobrze, że nie zdejmowałem boczków, bo roboty byłoby jeszcze więcej. N80 jeździ ze mną w schowku, jednak dopiero jak będę w Bydgoszczy (za około miesiąc) ogarnę temat. Miejmy nadzieję, że to rozwiąże problem z Check Enginem.

    Jak zgaśnie żółta lampka z deski, to koniecznie będę musiał pojechać na hamownię. Ciekawe, czy ucieka serii (w górę). Na polskim rynku trudno o fabryczną eSkę. I może hamownia mi wytłumaczy, czemu każdy pasażer jadąc ze mną jest zestresowany :P

    Gdyby ktoś pytał o spalanie - średnia z 4 tysięcy to 11,5. Dużo, mało? Dla mnie wszystko jedno. Ostatnio wyłączam wyświetlanie spalania na komputerze, bo auto traci przez to połowę mocy (wiadomo o co chodzi).

    Auto śmiga i służy dobrze na co dzień, sam nie oczekiwałem aż takich przebiegów. Od ostatniego dnia czerwca zrobiłem już ponad 4 tysiące kilometrów i nadal kocham to auto. Może nawet bardziej, niż przez ostatnie 6 lat. I choć mój styl jazdy zaczyna w końcu doganiać samochód, to nadal wyciągnięcie z niego choćby 90% leży daleko poza moimi umiejętnościami. Choć jak to mówią, respekt do samochodu to dar.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  8. #38
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Gdy będziesz kupował zaślepki za przednie kratki, to pamiętaj, że obie muszą być pełne. Bo są też z dziurą w lewej zaślpce.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #39
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dziś w końcu n80 zmieniony i check wywalony. Tylko trzymać kciuki, by już więcej nie wyskoczył. Poza tym wpadły zimówki, Nokiany WR A4.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Trochę detailing; miałem okazję pierwszy raz testować zestaw z Lidla do kół - W5 TYRE CARE i W5 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA FELG. Z pierwszych spostrzeżeń - środek do opon strasznie się pieni. Do felg ma dość mocny strumień i trzeba uważać na tarcze hamulcowe. Pierwsza wtopa - przy drugiej oponie zorientowałem się, że środkiem do felg robię opony. W kwestii podsumowania - ponieważ ostatnio dość dużo dbałem o felgi, to i chemia nie miała wielkiego wyzwania. Doczyszczone dobrze. Nawet opony kwestia dobrego wytarcia gąbką. W kwestii środka do opon - mniej matowy od środka do felg. Opony ładnie się czernią, ciekawe na jak długo. Możecie mnie pytac za tydzień czy miesiąc. Na pewno muszę machnąć nim sobie opony letnie, bo wyjątkowo pomarańczowe są po sezonie. Zdjęcia dodam wieczorem (przez te limity bezpośrednio z telefonu wchodzą tylko 3, trzeba uciąć jakość).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Starałem się za bardzo nie kompresować zdjęć;
    3.jpg
    2.png
    1.png

    Kilka słów ode mnie - faktycznie, po wyszorowaniu porządnie końcówek układu wydechowego, późniejsze czyszczenie nawet raz na miesiąc to zupełnie inna robota. Tak samo z felgami. A nawiązując do czyszczenia - Opony wydają się czarniejsze. Mam jednak wątpliwości, bo trudno znaleźć miejsca niedoczyszczone. Będę musiał w lepszym świetle obejrzeć. Polecam też dokładnie wycierać felgi, bo po czyszczeniu przejechałem się trochę i po powrocie gdzieś tam zacieki sobie powypływały. Generalnie jak na cenę 10 i 6 zł, to na pewno warto się pobawić w taką chemię. W kwestii czyszczenia skór, czy wosku na lakier jednak stawiałbym na "bardziej docenione" firmy.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  10. #40
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Moim zdaniem najlepszy środek z marketu do felg na pierwsze czyszczenie to ten pomarańczowy z moje auto ... Masakrycznie chemiczny i raczej polecam go tylko do felg przed renowacja, jeśli felgi nowe lub po odnowie to już tylko jakiś wheel warior lub mocne APC.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  11. #41
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Było pod ręką, to wziąłem... Felgi wyglądają ładne, ale wymagały zmycia przez zacieki. W kwestii opon - dziwne. Po środku do felg jestem w stanie znaleźć "punkt kontrolny". Po środku do opon nie. Co by nie było, oba efekty ładne, na pewno lepiej niż samą wodą. Efekt jest nadal widoczny. Jednak prawdziwym wyzwaniem będą opony letnie.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dawno nic nie pisałem w temacie;

    Nowe dywaniki z ASO
    5.jpg
    6.jpg


    Trochę gumy na podszybie. Spytają Po Co wszyscy, którym bilety parkingowe jeszcze nie wpadły między szybę i deskę.
    4.jpg


    I mod z oświetleniem. W tej kwestii jeszcze dopytuję w innym temacie. Póki co wróciłem do fabryki.
    1.jpg
    2.jpg
    3.png

    Dodatkowo czeka mnie zamawianie środków do pielęgnacji auta. W kwestii modyfikacji, to kilka naklejek czeka na swoją kolej. Jak będzie cieplej, to zaciski hamulcowe prawdopodobnie zmienią kolor na pomarańcz.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  12. #42
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Dywaniki to porażka (za płytkie) ale czego nie robi się dla napisu TT na nich (odezwał się ten co kupił takie same )

  13. #43
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Fajne te dywaniki, ciekawe czy do 8n idzie jeszcze dostać takie. Z pomarańczowymi zaciskami może ciekawie wyglądać

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  14. #44
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Fajne te dywaniki, ...
    Nic nie jest fajne w tych dywanikach....a nie sorki - napis TT jak je kupiłem to byłem prze szczęśliwy....do pierwszego brudu, a woda to się wylewa z nich z każdej strony.....no ale ładniutkie

  15. #45
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Tak się tu trochę pokażę W temacie o detailingu lepiej opisane, co tu się podziało.

    1.jpg
    2.jpg
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •