Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dlatego w ogóle pojawił się ten duct, że uszczelka postanowiła się trochę rozejść. Raczej żaden klej punktowy już nie pomoże.
    Ps. Znalazłem jakąś fotkę. Nie do końca się schodzi uszczelka, bo jeszcze z 3 razy dłuższe przedarcie idzie od spodu, przez co słabo łapie. Jest zaklejone pod spodem, ale duct po prostu osłania uszczelkę przed rozdarciem i wilgocią.
    c.jpg
    Ostatnio edytowane przez marik ; 02-09-2018 o 17:02
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Dlatego w ogóle pojawił się ten duct, że uszczelka postanowiła się trochę rozejść. Raczej żaden klej punktowy już nie pomoże.
    Ps. Znalazłem jakąś fotkę. Nie do końca się schodzi uszczelka, bo jeszcze z 3 razy dłuższe przedarcie idzie od spodu, przez co słabo łapie. Jest zaklejone pod spodem, ale duct po prostu osłania uszczelkę przed rozdarciem i wilgocią.
    c.jpg
    Ja bym spróbował to skleić czarnym cyjanoakrylowym klejem. Mam coś podobnego do naprawy, więc jak chcesz to podzielę się efektem prac

  3. #3
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jest zabezpieczone, jednak na pewno będę musiał kupić coś na tej zasadzie. Chętnie obejrzę, jak to wygląda profesjonalnie naprawione. Wrzucisz fotkę?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  4. #4
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dzięki za porady Jak wspominałem, na oku mam produkt Foliatec i jak mi się zachce (a w następny tydzień prawdopodobnie znajdzie się energia i chęci) to temat podejmę. Tylko potrzebuję porady na szybko - jaki mało kosztowny podnośnik polecacie, by po prostu móc zdjąć koło, załatwić temat i nie wydać za dużo?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •