W zasadzie to przez Audi TT Mk2 zacząłem interesować się w ogóle motoryzacją. A że akurat był idealny czas do spełnienia marzenia i wreście dobre warunki do zrobienia tego własnymi siłami.

Cały czas myślę o 1 punkcie, jednak pewnie to będzie mus. Przede wszystkim instrukcja obsługi z USA oraz Europy różni się informacją o światłach przeciwmgielnych. Widać to też po przełączniku. Co do dodatków w punkcie 5, to również się z tym zgodzę. Do pytań również dorzucę - Da się spolszczyć fis (kontakty z telefonu nie wczytują polskich znaków)? Da się spolszczyć MMI? Polskie płyty z mapami i zasięg gps będą działały?

Skoro już się bawię w opisy, to zamieszczę również listę rzeczy, którą planuję zrobić. Liczę na ciekawe propozycje z waszej strony:
-Doprowadzić auto do stanu fabrycznego (mechanik umówiony)
-Klubowe ramki (zamówione)
-Dokupić akcesoria (uchwyt do telefonu na nawiew, ładowarka samochodowa, etui do kluczyka, moduł bluetooth do schowka już u mnie, w planach siatka do bagażnika)
-Zakup opon (upatrzone Bridgestone Turanza T005 255/35 r19 z oponeo)

Na zachętę dorzucam kilka fotek w załączniku. Pytanie ostatnie dotyczy fotek z bagażnika. Podoba mi się bardzo półka bagażnika. Oczywiście czytałem o tym, jednak spytam jeszcze raz. Jeśli kupię półkę, to bez problemu zamontuję ją? Czy nie mam tych zaczepów?

Załącznik 13790
Załącznik 13791
Załącznik 13792
Załącznik 13793
Załącznik 13794
Załącznik 13795
Załącznik 13796

Ps. Znajomy mechanik z okolic Bydgoszczy. Na spota chętnie się umówię, jednak dopiero w wakacje.