Dziś w końcu n80 zmieniony i check wywalony. Tylko trzymać kciuki, by już więcej nie wyskoczył. Poza tym wpadły zimówki, Nokiany WR A4.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Trochę detailing; miałem okazję pierwszy raz testować zestaw z Lidla do kół - W5 TYRE CARE i W5 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA FELG. Z pierwszych spostrzeżeń - środek do opon strasznie się pieni. Do felg ma dość mocny strumień i trzeba uważać na tarcze hamulcowe. Pierwsza wtopa - przy drugiej oponie zorientowałem się, że środkiem do felg robię opony. W kwestii podsumowania - ponieważ ostatnio dość dużo dbałem o felgi, to i chemia nie miała wielkiego wyzwania. Doczyszczone dobrze. Nawet opony kwestia dobrego wytarcia gąbką. W kwestii środka do opon - mniej matowy od środka do felg. Opony ładnie się czernią, ciekawe na jak długo. Możecie mnie pytac za tydzień czy miesiąc. Na pewno muszę machnąć nim sobie opony letnie, bo wyjątkowo pomarańczowe są po sezonie. Zdjęcia dodam wieczorem (przez te limity bezpośrednio z telefonu wchodzą tylko 3, trzeba uciąć jakość).

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Starałem się za bardzo nie kompresować zdjęć;
3.jpg
2.png
1.png

Kilka słów ode mnie - faktycznie, po wyszorowaniu porządnie końcówek układu wydechowego, późniejsze czyszczenie nawet raz na miesiąc to zupełnie inna robota. Tak samo z felgami. A nawiązując do czyszczenia - Opony wydają się czarniejsze. Mam jednak wątpliwości, bo trudno znaleźć miejsca niedoczyszczone. Będę musiał w lepszym świetle obejrzeć. Polecam też dokładnie wycierać felgi, bo po czyszczeniu przejechałem się trochę i po powrocie gdzieś tam zacieki sobie powypływały. Generalnie jak na cenę 10 i 6 zł, to na pewno warto się pobawić w taką chemię. W kwestii czyszczenia skór, czy wosku na lakier jednak stawiałbym na "bardziej docenione" firmy.