Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    W sumie byłoby spoko, tylko do tego czasu bym musiał też załatwić dane z płyty i program do kabelka... I zasadnicze pytanie, czy ze zmianą kanału 97 na 1 (wymuszanie aktualizacji) można normalnie używać nawigacji, czy po wgraniu trzeba przywrócić.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    W sumie byłoby spoko, tylko do tego czasu bym musiał też załatwić dane z płyty i program do kabelka... I zasadnicze pytanie, czy ze zmianą kanału 97 na 1 (wymuszanie aktualizacji) można normalnie używać nawigacji, czy po wgraniu trzeba przywrócić.
    Co do ogarnięcia sprawy Ci zbytnio nie pomogę, a kabel mogę użyczyć do majówki więc do tego czasu powinieneś sprawę ogarnąć. Szczegóły dogadajmy na priv żeby Ci tutaj offtopu nie robić. :P

  3. #3
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    W temacie niewiele się dzieje. Auto sprawuje się bez zarzutu. Sprzyjające warunki doprowadziły do umycia, nawoskowania auta i wyczyszczenia skór. Do tego wymiana na letnie opony.

    d3.jpg
    d2.jpg
    d4.jpg
    d1.jpg

    Przebieg sobie powoli rośnie, autko służy głównie na trasy i zakupy. Jakieś 151 tysięcy na liczniku. Pierwotnie miałem w planach sprzedać auto do czerwca, jednak postanowiłem dać mu dodatkowy rok. Oczywiście za dużo serca włożyłem, by sprzedawać po niskiej cenie. No i uczciwe sprzedanie samochodu nie jest łatwe.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  4. #4
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Chyba mam zbyt dużo wolnego czasu, bo kolejny wpis serwisowy. 2 dni temu zająłem się napisem na zaciskach. Może pierw pokażę efekt:

    zz.jpg

    Sam w 100% nie jestem przekonany i taki też nie byłem podczas malowania. Roboty strasznie dużo w oklejanie, a potem jeszcze odklejanie. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby wziąć odpowiedni pędzelek i machnięcie tego od ręki. Niemniej myślę, że efekt się poprawi, gdy napis się zabrudzi eksploatacją i przestanie aż tak wyróżniać. W szczególności, że wyszła mocna śnieżna biel, a miejsce jest narażone na brud.

    Jeszcze w kwestii spinek - od razu mniej trzeszczy

    Ps. Dziś (2.01) wziąłem spinki widoczne na wcześniejszej fotce. Próbowałem wyprostować, by mieć w zapasie. W aucie są 3 rodzaje spinek:
    - Zabezpieczone (z dwoma łebkami, czarne, dłuższe) - ich lepiej nie połamać.
    - Srebrne (średnie, między innymi w mocowaniu kabiny) - nie polecam prostowania. 2/2 spinki złamały się dokładnie w ten sam sposób. Są zbyt twarde i trzeba mieć w razie co inne na zastępstwo.
    - Czarne (krótsze, między innymi w bagażniku) - łatwo się prostują.
    Srebrne i czarne zastąpiłem tym samym typem i wyraźnie elementy przestały trzeszczeć.

    Podrzucę również zdjęcie z perspektywy. Przy temperaturach przy 0 nie ma jak umyć... Ale przez zaciski auto robi wrażenie

    zd.jpg
    Ostatnio edytowane przez marik ; 02-01-2020 o 14:40
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •