Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Akumulator przedwcześnie wymieniony, bo za pomocą prostownika tylko się ubił. Choć starego nie musiałem poprawiać na stacyjce, to nowy odpala jak dziki Gdyby ktoś pytał, to Varta AGM 80/800. I mam nadzieję, że w końcu elektronika będzie działała bez zastrzeżeń.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Akumulator przedwcześnie wymieniony, bo za pomocą prostownika tylko się ubił. Choć starego nie musiałem poprawiać na stacyjce, to nowy odpala jak dziki Gdyby ktoś pytał, to Varta AGM 80/800. I mam nadzieję, że w końcu elektronika będzie działała bez zastrzeżeń.
    Mówisz, że teraz dobrze "krynci"? Akumulator pasuje P&P? Nawet ten mały plasticzek zakładany na górę akumulatora?

  3. #3
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    To może mały update. Popychacz u siebie zostawiłem, więc dla ciekawskich fotka.
    IMG_20211108_113203.jpg
    A w kwestii spraw aktualnych, to trzecie światło stopu postanowiło się pożegnać. Komunikat na FIS oraz brak świecenia. Z tego co wiem, to element jest nienaprawialny i postanowiłem sprawić sobie nowe światło z ASO. Zawsze miło samemu sobie pogrzebać przy aucie. 2 godzinki i nie trzeba się aż tak obawiać wizyty na tylnym zderzaku.
    IMG_20211113_151021.jpg
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •