Sprzedam swój silnik z TT który składałem w 2011 roku i bezawaryjnie przejechał 30-35 tys km. Generował moce od 450 do 550km na ostatnim setupie. Przez cały okres użytkowania nigdy nie miałem żadnej awarii.
Obecnie słupek jest rozebrany w celu przeglądu. Zanim rozebrałem została zmierzona kompresja i była idealnie równa na wszystkich cylindrach( posiadam dokumentację fotograficzną). Panewki są w stanie prawie jak nowe i kupujący sam może je obejrzeć przed złożeniem. Słupek obecnie jest rozebrany dlatego istnieje możliwość obejrzenia wszystkich jego podzespołów zanim ponowie złoże je w całość. Cena zależy od wariantu który ktoś wybierze.
-Kompletny dół silnika w którego skład wchodzi:
Kute tłoki wiseco z pierścieniami sworzniami i zawleczkami, kute korbowody IC z otworem smarującym+ sruby arp,panewki korbowodowe calico, główne ACL, nowa pompa oleju aso, wyważany wał korbowy , szlif cylindrów z nowym honowaniem, odświeżony blok silnika pomalowany w kolor wedle życzenia. Całość porządnie złożona zgodnie ze sztuką i zaleceniami bentley manual. Fotka tłoków z korbowodami i panewkami:

[/URL]

Cena 5.5 tys
Opcja to co wyżej razem z głowicą:
Głowica z nowymi prowadnicami po portingu kanałów i gniazd na zawory + 1mm
spręzynki talerzyki supertecha (nowe gdyż z tego silnika poleciały do mojej a3)
zawory supertech +1mm wydech(nowe gdyż obecne są w a3) + dolot pomierzone i przeszlifowane
Nowe gumki zaworowe , sprawdzona szczelnośc głowicy i pełna obróbka głowicy
nowa uszczelka głowicy + śruby arp
wałki wydechowe adr, bam, apx + napinacz z vvt lub bez wedle czyiś potrzeb
Całość złożona z dołem zgodnie ze sztuką. Silnik który wytrzymuje moce rzędu 600km
Cena za całość 12 tys
Dla poważnie zainteresowanych mogę wysłać więcej fotek lub zapraszam na oględziny na żywo