Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: sprzedam silnik 1.8t na duże moce

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    sprzedam silnik 1.8t na duże moce

    Sprzedam swój silnik z TT który składałem w 2011 roku i bezawaryjnie przejechał 30-35 tys km. Generował moce od 450 do 550km na ostatnim setupie. Przez cały okres użytkowania nigdy nie miałem żadnej awarii.
    Obecnie słupek jest rozebrany w celu przeglądu. Zanim rozebrałem została zmierzona kompresja i była idealnie równa na wszystkich cylindrach( posiadam dokumentację fotograficzną). Panewki są w stanie prawie jak nowe i kupujący sam może je obejrzeć przed złożeniem. Słupek obecnie jest rozebrany dlatego istnieje możliwość obejrzenia wszystkich jego podzespołów zanim ponowie złoże je w całość. Cena zależy od wariantu który ktoś wybierze.
    -Kompletny dół silnika w którego skład wchodzi:
    Kute tłoki wiseco z pierścieniami sworzniami i zawleczkami, kute korbowody IC z otworem smarującym+ sruby arp,panewki korbowodowe calico, główne ACL, nowa pompa oleju aso, wyważany wał korbowy , szlif cylindrów z nowym honowaniem, odświeżony blok silnika pomalowany w kolor wedle życzenia. Całość porządnie złożona zgodnie ze sztuką i zaleceniami bentley manual. Fotka tłoków z korbowodami i panewkami:

    [/URL]

    Cena 5.5 tys
    Opcja to co wyżej razem z głowicą:
    Głowica z nowymi prowadnicami po portingu kanałów i gniazd na zawory + 1mm
    spręzynki talerzyki supertecha (nowe gdyż z tego silnika poleciały do mojej a3)
    zawory supertech +1mm wydech(nowe gdyż obecne są w a3) + dolot pomierzone i przeszlifowane
    Nowe gumki zaworowe , sprawdzona szczelnośc głowicy i pełna obróbka głowicy
    nowa uszczelka głowicy + śruby arp
    wałki wydechowe adr, bam, apx + napinacz z vvt lub bez wedle czyiś potrzeb
    Całość złożona z dołem zgodnie ze sztuką. Silnik który wytrzymuje moce rzędu 600km
    Cena za całość 12 tys
    Dla poważnie zainteresowanych mogę wysłać więcej fotek lub zapraszam na oględziny na żywo

  2. #2
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cos dużo tych tłoków i korb jak na 1.8

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    [/URL]

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    [/URL]
    Teraz chyba lepiej. Fotka moich tłoķów z tego silnika ktore są na sprzedanie. Oczywiście z całym silnikiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •