Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sprzedam - Audi TT quattro BAM 224KM - zadbane / Kraków

  1. #1
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244

    Sprzedam - Audi TT quattro BAM 224KM - zadbane / Kraków

    Witam,

    Po ok 8 wspólnie spędzonych latach , przez tryb życia jaki prowadzę, niestety jestem zmuszony do sprzedaży TT-ki.

    Wszystkie szczegóły oferty są zawarte w ogłoszeniu poniżej oraz widoczne na zdjęciach tam zamieszczonych.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zYtYj.html



    Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania, śmiało proszę się ze mną kontaktować.

    CENA 29 999PLN


    pozdrawiam,
    Piotrek
    Ostatnio edytowane przez xscorpiox ; 29-04-2018 o 14:10

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Piękne auto, ale jeżeli serio chcesz wziąć za nie podobną kwotę, to zacząłbym od polakierowania zderzaka.
    Ciężko mi jest sobie wyobrazić osobę która wykłada 30k za TT 8N z 2002r z obitym zderzakiem
    Ja wiem że to detal, że nie jest to duży koszt, ale jeżeli piszesz "TT-ka nie wymaga ŻADNEGO wkładu finansowego",
    oczekując za auto praktycznie 2x średnią wartość rynkową, to jednak do czegoś zobowiązuje
    Pozdrawiam i powodzenia!

  3. #3
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Piękne auto, ale jeżeli serio chcesz wziąć za nie podobną kwotę, to zacząłbym od polakierowania zderzaka.
    Ciężko mi jest sobie wyobrazić osobę która wykłada 30k za TT 8N z 2002r z obitym zderzakiem
    Ja wiem że to detal, że nie jest to duży koszt, ale jeżeli piszesz "TT-ka nie wymaga ŻADNEGO wkładu finansowego",
    oczekując za auto praktycznie 2x średnią wartość rynkową, to jednak do czegoś zobowiązuje
    Pozdrawiam i powodzenia!
    Hej
    ktoś mi to na parkingu pod pracą otarł lekko i specjalnie tego nie ruszam i nie kombinuje bo i tak zdecydowałem się na sprzedaż.
    Jest to dość świeże obtarcie a przez fakt iż dopiero wróciłem z Wietnamu i ogarniam sprawy po dłuższej nieobecności to nawet nie miałem czasu się tym zając.
    Dodatkowo wolę aby ludzie widzieli co i jak a nie marudzili "oooo tu był malowany to napewno duży dzwon był czy coś"

    Być może ciężko będzie taką kwotę dostać za to auto bo jednak ludzie patrzą głównie na cenę i ew całościowy wygląd, nie do końca zwracając uwagę na stan techniczny i to co w samochodzie jest.
    Specjalnie mi się nie śpieszy.
    Nowe będzie za około miesiąc wiec zobaczymy jak to pójdzie ze sprzedażą.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam,

    W związku iż nowy samochód już czeka na mnie w salonie, jest gotowy do rejestracji, dopinam ostatnie formalności, chcąc nie chcąc muszę odrobinę przyśpieszyć sprzedaż TT-ki.

    NOWA CENA: 27 499PLN

    zainteresowanych zapraszam do oględzin !!!

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zYtYj.html

    887211797_9_1080x720_quattro-bam-doposazony-stan-bardzo-dobry-_rev001.jpg

  4. #4

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Iława
    Pojemność
    2.0T
    KM
    344
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    27
    Hejo, hej. Co tam za ciekawostke kupujesz? Aktualnie szukam także TT-ki, wszystko super. Myślałem jednak o roczniku 2004->te okolice aczkolwiek widzę, żę to graniczy z cudem. Mam dość sporo do Krakowa bo 500KM i szukam oczywiście okazji. Czy ta cena dla Forumowicza i kogoś kto będzie dbał jest nienegocjowalna? (Ale sobie zachwalił <- )

  5. #5
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez Jacoob Zobacz posta
    Hejo, hej. Co tam za ciekawostke kupujesz? Aktualnie szukam także TT-ki, wszystko super. Myślałem jednak o roczniku 2004->te okolice aczkolwiek widzę, żę to graniczy z cudem. Mam dość sporo do Krakowa bo 500KM i szukam oczywiście okazji. Czy ta cena dla Forumowicza i kogoś kto będzie dbał jest nienegocjowalna? (Ale sobie zachwalił <- )
    hej
    sorry za późną odpowiedź ale nie miałem dostępu do kompa przez ostatnie dni.
    cena i tak zeszła w dół .... oczywiście jak będziesz zdecydowany to na żywo może jeszcze coś spuszczę ze względu na Forumowicza i pasjonata.

    jak coś to dzwoń to pogadamy.



    NOWA CENA - 25 999 zł !

    31.07.2018: wymieniona sonda lambda oraz zrobiony przegląd.

    zapraszam do oględzin i kupna.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    TEMAT NIE AKTUALNY (do zamknięcia) - SAMOCHÓD SPRZEDANY.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •