Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
Piękne auto, ale jeżeli serio chcesz wziąć za nie podobną kwotę, to zacząłbym od polakierowania zderzaka.
Ciężko mi jest sobie wyobrazić osobę która wykłada 30k za TT 8N z 2002r z obitym zderzakiem
Ja wiem że to detal, że nie jest to duży koszt, ale jeżeli piszesz "TT-ka nie wymaga ŻADNEGO wkładu finansowego",
oczekując za auto praktycznie 2x średnią wartość rynkową, to jednak do czegoś zobowiązuje
Pozdrawiam i powodzenia!
Hej
ktoś mi to na parkingu pod pracą otarł lekko i specjalnie tego nie ruszam i nie kombinuje bo i tak zdecydowałem się na sprzedaż.
Jest to dość świeże obtarcie a przez fakt iż dopiero wróciłem z Wietnamu i ogarniam sprawy po dłuższej nieobecności to nawet nie miałem czasu się tym zając.
Dodatkowo wolę aby ludzie widzieli co i jak a nie marudzili "oooo tu był malowany to napewno duży dzwon był czy coś"

Być może ciężko będzie taką kwotę dostać za to auto bo jednak ludzie patrzą głównie na cenę i ew całościowy wygląd, nie do końca zwracając uwagę na stan techniczny i to co w samochodzie jest.
Specjalnie mi się nie śpieszy.
Nowe będzie za około miesiąc wiec zobaczymy jak to pójdzie ze sprzedażą.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam,

W związku iż nowy samochód już czeka na mnie w salonie, jest gotowy do rejestracji, dopinam ostatnie formalności, chcąc nie chcąc muszę odrobinę przyśpieszyć sprzedaż TT-ki.

NOWA CENA: 27 499PLN

zainteresowanych zapraszam do oględzin !!!

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zYtYj.html

887211797_9_1080x720_quattro-bam-doposazony-stan-bardzo-dobry-_rev001.jpg