Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Kolektor wydechowy 1.8t BAM 225 gruba stal 4-2-1 nowy

  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187

    Kolektor wydechowy 1.8t BAM 225 gruba stal 4-2-1 nowy

    Jako że za chwilę autko wróci do mnie po naprawach i wymianie praktycznie wszystkiego w aucie na nowe to chętnie pozbędę się rzeczy które mi zostały a komuś mogą się przydać bardziej niż mi.

    Na sprzedaż nowy nie używany kolektor wydechowy z grubej stali 4-2-1 (to nie jakiś chińczyk) owinięty już na "dzień dobry" bandażem.
    Jako że mam już zamontowany nowy również kolektor ale ORI to ten jednak sprzedaje, może ktoś potrzebuje do grubszych modów.

    WAŻNA INFORMACJA! kolektor pasuje średnicami/otworami pod 1.8t BAM a nie zamontowany jest tylko dlatego że warsztat w którym auto stoi nie poradził sobie z zamontowaniem go ze względu na zbyt trudny dostęp do dwóch śrub! musieli by demontować silnik żeby go zamontować, choć wydaje mi się że dało by to radę bez wyciągania zrobić ale to tylko moje zdanie (dla zainteresowanych zdjęcia są w temacie o moim aucie).


    zdjęcia kolektora poniżej a cena to 750zł w tym wysyłka gratis. (lub 700pln plus piwo gratis i odbiór osobisty ).



    ps.w bardzo niedługim czasie będę miał jeszcze między innymi takie rzeczy jak turbo k04 023 ori, DP z katami ori, wtryski ori, kolektor jeszcze jeden ale ori żeliwo, pompę paliwa ori, 2x ori IC i jeszcze parę inny gratów... używane oczywiście...

    nr.tel żeby łatwiej było 737361137 a jak ktoś woli to można słać pytania na PW

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Temat do zamknięcia - sprzedany/ wczoraj wieczorem

    Ps. proszę szanowne grono moderacji o usunięcie nie potrzebnego już więcej posta
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 26-04-2018 o 20:55 Powód: dodanie numeru telefonu :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •