Witam, pacjent TT 8N 180 km, otóż wszystko działało dobrze do dnia dzisiejszego - wymyłem cały samochód, wymienilem oświetlenie kabiny, bagażnika i świateł postojowych na led, wsiadam do samochodu i wszystko dziala jak powinno z oświetlenia oprócz licznika! Wyświetlacz FIS w ogolę nic nie pokazuje tak jakby był wyłączony, oprócz tego zaczęła się świecić cały czas kontrolka ESP i po wyłączeniu i zapaleniu samochodu resetuje się data i obecnie przejechane kilometry! przed wymiana z rana było wszystko ok z licznikiem działał idealnie co sie rzadko zdarza w TT! teraz otwieram drzwi, licznik nic nawet kilometry ani godzina się nie pokazuje a po przekręceniu na zapłon resetuje się wszystko i FIS nie działa nic nie pokazuje. Co się mogło stać? bezpieczniki sprawdziłem wszystkie są ok, akumulator sprawdzony i odłączony na 15 min, daje dobre napięcie i nic nie pomogło, także byłem u mechanika podłączył pod komputer (nie wiem jaki nie znam sie) i powiedział że żadnych błedów nie wykrył i rozłożył ręce, czyżby licznik padł? czego to moze być przyczyna? co jeszcze powinienem zrobic? boje sie że dam licznik do naprawy a nadal może być to samo bo widziałem całkowicie inne objawy zepsutego licznika niż to co mi się dzieje.