Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 73

Wątek: Cienki tt

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85

    Cienki tt

    Siema wszystkim

    czytam wasze posty od pół roku i pora sie przedstawić Moja przygoda z TTkami zaczęła sie właśnie pół roku tomu od ośki dawało mi wielką radość z jazdy, do czasu gdy w głowie pojawił się zamysł zwiększenia mocy do ok 300km jak wiadomo 225-tka jest DUŻO lepsza pod mody, dlatego postanowiłem zamienić ośkę na quattro.
    Na dzień dziesiejszy samochód okleiłem folią glossy green, którą zakupiłem już z myślą o oklejeniu 1szej ttki Folia chińczyk z aliexpress ale dała rade w słońcu wygląda przecudownie;D

    co do modyfikacji to wlaśnie jestem na etapie upgrade'u i szukam kogoś kto by mi to fajnie ogarnął pisałem do kilku osob z forum ale wszyscy zarobieni tak to bywa jak ktoś jest dobry w tym co robi

    chciałem wrzucic wiecej zdjeć ale nie chca sie załadowac, spróbuje póżniej

    pozdrawiam wszystkich


    29666245_1735791376482241_1106300612_n.jpg

  2. #2
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    WoW ! Nie typowy kolorek na TT. Odważne zestawienie koła+karoseria Wygląda bardzo świeżo, jak tak można napisać. 300KM to już fajna moc w TT. Ta z tyłu też Twoja? Może i kiedyś mi się poprawi ilość koni w stajni ;P Do zobaczenia na śląsku

  3. #3
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jak na moje, to zbyt świątecznie wygląda ta choinka... Ale jak się Tobie podoba, to bardzo dobrze. Ps. Mistrz 2 planu :P
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85
    z tą choinką to dobrze trafiłeś;p z kołami wyszło spontanicznie, bo zdecydowałem się na red chrome dopiero na miejscu nie żałuje bo wygląda to fajnie moim zdaniem. ogolnie wiele skrajnych emocji powoduje ten samochód za względu na połączenie kolorów
    na żywo wyglada to lepiej wiec moze byś sie przekonał
    ttka z drugiego planu jest rownież moja;p wystawiona na sprzedaż

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/19d2ac6ee4ce6a08

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/25eb660950561c4c

  5. #5
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Ja ze swoją przekroczyłem (tak myślę bo nie było czasu na hamownie) granice 300 (tzw dupohamownia - nie tylko moja - potwierdza ten wzrost ) w razie czego gdybys chciał sie dowiedzieć co u siebie robiłem i co być może zrobiłbym inaczej to dawaj znać

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Efektownie widzę! kolorystyka iście elfowska

    powodzenia w modach i ciesz się w końcu odpowiednim napędem w tym aucie

  7. #7
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    O witam kolegę po sąsiedzku )) nie widziałem Cie dotad trzeba ugadać na jakiegos spota ! strony coś znajome czy to okolice żywca ? ja węgierska górka także trzeba coś ogarnąć a jeśli masz jakieś tematy z tt do ogarnięcia zapraszam, chodz moja tt nadal zazimowana
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 29-03-2018 o 07:14

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Ja ze swoją przekroczyłem (tak myślę bo nie było czasu na hamownie) granice 300 (tzw dupohamownia - nie tylko moja - potwierdza ten wzrost ) w razie czego gdybys chciał sie dowiedzieć co u siebie robiłem i co być może zrobiłbym inaczej to dawaj znać
    dzięki na pewno sie odezwę, doświadczenie w tej dziedzinie jest bezcenne

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    O witam kolegę po sąsiedzku )) nie widziałem Cie dotad trzeba ugadać na jakiegos spota ! strony coś znajome czy to okolice żywca ? ja węgierska górka także trzeba coś ogarnąć a jeśli masz jakieś tematy z tt do ogarnięcia zapraszam, chodz moja tt nadal zazimowana
    jasne Żywiec okolice browaru trzeba się bedzie zgadać;D

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    zebys sie nie zdziwił jak kiedyś zmienisz zdanie i folie zaczniesz odklejać...

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    zebys sie nie zdziwił jak kiedyś zmienisz zdanie i folie zaczniesz odklejać...
    nawiązujesz do pochodzenia samej folii? sugerujesz mozliwość uszkodzenia lakieru czy trudnosc samej czynnosci? czas pokaże

  11. #11
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    Cytat Zamieszczone przez charles Zobacz posta
    nawiązujesz do pochodzenia samej folii? sugerujesz mozliwość uszkodzenia lakieru czy trudnosc samej czynnosci? czas pokaże
    Nie czytał tematu i myśli że kupiłeś samochód oklejony. Samochód wygląda super, gratuluję.

  12. #12
    Awatar Rydzio
    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zieleń
    Posty
    11
    Ładny kolorek, ile wyszło Cię oklejenie tą zieloną folią i ile czasu trwała całość oklejania? Odpowiedź może być na priv. Na dachu masz ori lakier jak dobrze patrzę?

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez Rydzio Zobacz posta
    Ładny kolorek, ile wyszło Cię oklejenie tą zieloną folią i ile czasu trwała całość oklejania? Odpowiedź może być na priv. Na dachu masz ori lakier jak dobrze patrzę?
    1000zł folia, w tym opłaty(cło i podatek). oklejałem to 4 dni. tak na dachu, lusterkach, spojlerze, dyfuzorze jest ori lakier pierwotnie chciałem kupić folie zielony chrom ale ciezko sie taką folią okleja i nie chciałem bez wiekszego doswiadczenia sie za to brac. poza tym na chrom wypada założyc transparentną folie bo bardzo latwo ją zarysowac. byc moze dlatego licza sobie za taką usługę ok 16tys złotych;p

  14. #14
    Awatar Rydzio
    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zieleń
    Posty
    11
    Dzięki za info

  15. #15
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    no to ja coś tutaj też napiszę mi się takie zestawienie kolorów akurat podoba, wygląda to wyjątkowo ciekawie i właśnie z połączeniem koloru alufelg jeszcze bardziej jest w stylu takich aut pokazowych (dodał bym pod maską jeszcze takie kolory i np. rozpórke w kolorze felg a osłony w kolorze folii). Dodatkowo dowaliłbym Air i jest mega ciekawie jeszcze do tego grill z Rki i potem i tył i przód w czarnym połysku a'la tt sport bo dach już jest i lusterka również... to oczywiście tylko moja prywatna fanaberia ale ja tam lubie takie oryginalne wizje autek ... co do mocy to fakt że w nie dalekiej okolicy masz paru ekspertów od takich zabiegów.

    Sam u siebie takich rzeczy nie zrobię (z wiadomego powodu) ale gdybym mógł to pewnie też bym coś kombinował chociażby z folią i koniecznie z Air ride.
    Ogólnie mi się podoba !! Gratki autka i powodzenia w modach i kto wie czy gdzieś się nie zobaczymy na jakimś spocie/zlocie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •