Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: TT do 15k

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    4

    TT do 15k

    Witajcie. Zamarzyła mi się TT-tak, po szybkim przejrzeniu całego internetu znalazłem całkiem sporo ( tak mi się zdaje) ogłoszeń z TT-tkami do 15k i troszkę mi ulżyło - są samochody w moim budżecie. Ale od wczoraj przeczytałem naprawdę dużooo materiałów z forum i troszkę się zmartwiłem tym co niektórzy piszą o stanach samochodów.
    Dlatego mam pytanie: Czy do 15k da się kupić W MIARĘ ogarniętą TT-tkę? Mówię tutaj oczywiście o 1.8T z FWD .
    Do tej pory śmigałem mazdą 626 z 1.8 90 hp i tam praktycznie koszta utrzymania były zerowe, nie licząc problemu z lpg i wymianą jednego amortyzatora, teraz śmigam Superbem 1, ale czy obszerny SuperB z 1.9 TDI jest dobrym autem dla 20 latka?

    Chodzi mi oczywiście o zakup samego auta, kosztów ubezpieczenia, przeglądu czy wymiany filtrów/oleju nie wliczam.

    W kwestii ewentualnego ''dozbierania'' do lepszego egzemplarza - to nie jest takie proste w mojej aktualnej sytuacji :/

    Z tego co czytałem to silnik 1.8T - raczej niezawodny, zawieszenie opiera się na płycie podłogowej golfa/octavii - też raczej problemu nie powinno być z serwisem, blacha podobno rdza rzadko ją dotyka, do LPG - podobno bardzo dobrze współgra.
    Jak bardzo zakup TT-tki jest niebezpieczny w porównaniu do dajmy na to a4 b6 bądź a6 c5 z 2.4 v6 w podobnym przedziale cenowym?
    Ostatnio edytowane przez Ares97 ; 19-03-2018 o 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •