Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 50

Wątek: AcidTT -- TT mk1 -- 1.8T Quattro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222

    AcidTT -- TT mk1 -- 1.8T Quattro

    Witam Wszystkich, ktorzy zdecydowali sie poswiecic chwile na zapoznanie sie z Acidowa TeTunia


    Zwlekalem dosyc dlugo z zalozeniem tematu, poniewaz zawsze wydawalo mi sie, ze nie mam w nim nic szczegolnie ciekawego do zaoferowania. TT jest w domu juz od ok 3lat. Od tego czasu dzialo sie dosyc sporo i pomyslalem, ze opisze wszystko za jedym przysiadem az do biezacego momentu. Jednak im blizej bylem zalozenia tematu tym bardziej wydawalo mi sie to niemozliwe. Jest tego wszystkiego poprostu zbyt wiele, a temat chcialbym poprowadzic na tyle dokladnie na ile to mozliwe. Dopingowany przez zyczliwe mi osoby z ktorymi utrzymuje staly kontakt takze poza kartami forum, postanowilem sie zmobilizowac i zrobic w koncu pierwszy krok. Temat bede prowadzil na tyle chronologicznie na ile to mozliwe, uzupelniajac go w miare mozliwosci, zaczynajac od samego poczatku znajomosci z TT. Takze, kto lubi czytac to zapraszam, bedziemy musieli cofnac sie troche w czasie


    l10llb0jq9ks.jpg


    Jak zapewne wielu z Was, zazdrosnym okiem spogladalem na tetetki od zawsze. Odkad pojawily sie na drogach pod koniec lat 90tych, niezmiennie przykuwaly moje spojrzenie ale pozostawaly tylko w swerze marzen. Od tamtych lat minelo juz troche czasu i przewinelo sie w moim zyciu kilka aut, ktore zawsze darzylem odpowiednim szacunkiem i dbaloscia jednak nigdy, z roznych powodow, nie byla to tetetka. Pewnego dnia los postanowil splatac mi figla..


    Bylem akurat w momencie poszukiwan nowego miejsca na warsztat. Zadzwonil telefon i ktos zaproponowal mi przejecie jego garazu. Umowilem sie wiec na spotkanie. Przyjezdzam, wchodze, a tu stoi Ona, brudna, zaniedbana, z wybrakowanym, fatalnie spasowanym zderzakiem przednim, z uchylona maska. Po rozmowie z Gosciem pytam sie co to za auto. Slowa ''na sprzedaz'' zabrzmialy jak ''jak chcesz to bierz'' Podnosze maske, a tam nagi silnik ktory ma bolace turbo, dziure w odmie, plastiki pasa przedniego polapane na biale trytytki… Mysle sobie ''ok, nie jest zle'' Otwieram drzwi, szyba stoi w miejscu, srodek o dziwo naprawde niezle utrzymany, wymagajacy sprzatania ale bez tragedii, dziur, przykrego zapachu itd Skory w umiarkowanym stanie ale cale.. na blacie prawdziwe 103kmil.. Lakier wymagajacy odswiezenia oraz poprawek lakierniczych. Lakierowany byl przedni oraz tylny zderzak, nie ori klosz prawej lampy, ale zadnych sladow po jakimkolwiek dzwonie czy chocby najmniejszej naprawie blacharskiej (co pozniej potwierdzi sie odpowiednimi zdjeciami).. Widzialem w niej potencjal i wiedzialem, ze bede potrafil ja wyszykowac na tyle zeby sprawiala duzo frajdy. I tak tez sie stalo, 2001 TT -- 180KM Quattro zagoscila w naszym domu!














    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 28-02-2018 o 15:48

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Juz wiem ze watek bedzie zacny. TT fajna, dopieszczona, szkoda bedzie sie kiedys z nia rozstawac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Juz wiem ze watek bedzie zacny. TT fajna, dopieszczona, szkoda bedzie sie kiedys z nia rozstawac.

    Dzieki za mile slowo Co do tetetki to stanowczo nie zamierzam sie z nia rozstawac, mk1 to jest to!

  4. #4
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    No i nareszcie pojawił się długo wyczekiwany temat! Czekam na dalszą część opowieści, bo wszystkie zmiany w aucie widziałem jak do tej pory na zdjęciach, które albo mi przesyłałeś, albo gdzieś przewijały się na forum

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    No i nareszcie pojawił się długo wyczekiwany temat! Czekam na dalszą część opowieści, bo wszystkie zmiany w aucie widziałem jak do tej pory na zdjęciach, które albo mi przesyłałeś, albo gdzieś przewijały się na forum
    Heh, no troche mi sie zeszlo z tematem Watek postaram sie uzupelniac systematycznie az do biezacego setupu. Przygod, smutkow oraz radosci bylo troche takze mam nadzieje ani Ciebie, ani Reszty nie zanudzic pomimo, ze bedzie troche czytania
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 28-02-2018 o 07:58

  6. #6
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Jest w końcu długo wyczekiwany wątek! Te kilkaset (lub więcej?) zdjęć nie mogło się zmarnować! Czekam na relację z przemiany z brzydkiego kaczątka w łabędzia

  7. #7
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Jest w końcu długo wyczekiwany wątek! Te kilkaset (lub więcej?) zdjęć nie mogło się zmarnować! Czekam na relację z przemiany z brzydkiego kaczątka w łabędzia
    Zdjec jest w sumie ok 900 ale spokojnie, tylko niewielka czesc bedzie potrzebna do tematu

  8. #8
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    No proszę i się doczekali Zdążyłem już trochę poznać twoje autko także niech inni się dowiedzą jak szlifować diament Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy i jeszcze raz to powiem Brawo TY!!

  9. #9
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
    No proszę i się doczekali Zdążyłem już trochę poznać twoje autko także niech inni się dowiedzą jak szlifować diament Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy i jeszcze raz to powiem Brawo TY!!
    Nie przesadzajmy z tym diamentem, ale dziekuje, niedlugo ciag dalszy

  10. #10
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Te auTTko ma z Tobą bardzo dobrze i z tym garażem Jak masz taki piękny podnośnik kolumnowy na wyposażeniu domowym to już jestem posikany :P Reszty nie wrzucaj bo już pisałem że poziom modów jest zbyt duży na forum

  11. #11
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Te auTTko ma z Tobą bardzo dobrze i z tym garażem Jak masz taki piękny podnośnik kolumnowy na wyposażeniu domowym to już jestem posikany :P Reszty nie wrzucaj bo już pisałem że poziom modów jest zbyt duży na forum
    To trzeba by auttka spytac haha, mysle ze poki co narzekac nie powinno! Tak jak wspomnialem na poczatku, sa to zdjecia i opis tego co sie dzialo 3 lata temu, niestety podnosnika juz nie ma poniewaz moje zycie zawodowe pokierowalem w inna strone. Jednak musze przyznac, ze spedzilem pod nim wiele wiele dni i nocy, bardzo sie przydal przy ogarnianiu Tetuni, takze zadanie swoje wykonal

  12. #12
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Powinieneś wydać ilustrowany poradnik - "Sam naprawiam Audi TT"

  13. #13
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Powinieneś wydać ilustrowany poradnik - "Sam naprawiam Audi TT"
    Niestety i stety, sporo rzeczy przerobilem w TT, takze cos tam w glowie zostalo sila rzeczy chyba lepsze to niz napisanie poradnika pt: "sam go mam, sam go pcham"


    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    AcidTT, ty już tak nie odpisuj na posty, tylko pisz kolejne posty z "Never ending story"

    Zaczynam czytać i ... Gdzie dalsza część się pytam?
    Obiecuje _kris, ze rano bedzie kolejna czesc

  14. #14

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    hmmm

    bbs rs2 by fajnie siadło

  15. #15
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    hmmm

    bbs rs2 by fajnie siadło
    Siedzi BBS CH R18 i taki felunek zostaje. Wymaga renowacji wprawdzie ale jest w super technicznym stanie, prosty nienaprawiany.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 28-02-2018 o 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •