Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Srebrna sTTrzała PIOTRa

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Fajnie, że dbasz o auto i poprawiasz mankamenty. Moim zdaniem lampy przednie w ogóle nie pasują, poszedłbym w ori. Co do dystansów to przy tych samych felgach u mnie z przodu było 20mm, a z tyłu 25mm i wyglądało to dobrze.

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2017
    Płeć
    Skąd
    Kroczyce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Dopisz sobie do listy wymiana przednich lamp. Oczywiście żartowałem to moja subiektywna opinia, Twoje auto więc Tobie ma się podobać. Osobiście tylko ori lampy pasuje mi do mk1. Fajnie że postanowiłeś przywrócić TT do żywych, dodatkowo doceniam ludzi którzy robią wszystko samemu także tego

    PS. A no i wg mnie coś było z poduszkami kręcone, bo mk1 nie miała takiego okręgu od poduszki kierownicy. Chyba że tak na zdjęciu mi się wydaje
    Co do lamp, na żywo są naprawdę ładne
    A naprawy-niestety nie robiłem ich osobiście, byłem tylko pomocnikiem gdyż z zawodu jestem Budowlancem
    Zdejmowaliśmy kierownicę i wyglądała na nieruszoną poduszka tak samo. Komputer nie wykrywa błędów.

    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Fajnie, że dbasz o auto i poprawiasz mankamenty. Moim zdaniem lampy przednie w ogóle nie pasują, poszedłbym w ori. Co do dystansów to przy tych samych felgach u mnie z przodu było 20mm, a z tyłu 25mm i wyglądało to dobrze.
    Lampy naprawdę źle wyglądają na zdjęciach, ale w rzeczywistości daje im mocne 2/10
    tak serio nie są najgorsze i na żywo nie rażą w oczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •