Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: Fake TTS 2007

  1. #1
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594

    Fake TTS 2007

    Witajcie po dluuuuugiej przerwie. Wiedziałem ze kiedyś jeszcze wroci temat TT. Nie wiem ilu z Was na forum mnie jeszcze pamięta ale jestem z powrotem. Dziś odebrałem TT od Cezarego, także auto zostaje w klubie. Specyfikacji nie trzeba przedstawiac choć pewnie to zrobię w wolnej chwili, na zdjęcia nie ma warunków Docelowo nie ja będę nim jeździł na codzien ale domyślam się ze będę jeździł nim kiedy tylko będę mógł. Dziś banan z twarzy nie schodził przez cały dzień - tak Wiec witajcie z powrotem! Pozdro

    Wrzucam foto, które było w aukcji, dla osób nie znających tej sztuki

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Witaj ponowie w nowej odsłonie

    Moim zdaniem wizualnie najpiękniejsze MKII w klubie. Dobry wybór i super, że TT została kolejny raz w klubie
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Sam się przymierzałem do zakupu i szczerze mówiąc najlepsze lata (wizualnie) auto ma już za sobą. Jak poprawisz mankamenty, które zapewne znasz to będzie super.

  4. #4
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cześć "Czarny", niezgorszy ten powrót.

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Pamiętam swój ból d....y kiedy ta sztuka po raz pierwszy zmieniała właściciela na forum. Sam wtedy szukałem TT a ta tu była zdecydowanie poza moim zasięgiem. Wrzuć proszę zdjęcie zabudowy audio w bagażniku. Sporo słyszałem a zdjęci na forum chyba nie było.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #6
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Na stronie firmy, która robiła to car audio jest dość szczegółowa dokumentacja fotograficzna link

  7. #7
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Na stronie firmy, która robiła to car audio jest dość szczegółowa dokumentacja fotograficzna link
    Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem zabudowy audio - ciekaw jestem jak brzmi? Jeszcze jedna rzecz, która przyciągnęła moją uwagę, to czerwień wnętrza. Pięknie wygląda wnętrze z fotelami i wykończeniem w tym czerwonym kolorze

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Looknalem - dla mnie ideał. Gra pewnie o niebo lepiej od oryginału i nie zajmują miejsca. Po looknieciu fotek z montażu nasuwa się pytanie o reflektory z ledami, zniknęły same czy auto po przygodzie ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #9
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Naprawdę robi niesamowite wrażenie ta TT. Kolor, wnętrze na żywo na pewno powalają i dzień pozbycia się Mk.1 jest bliski, bo co by nie doklejać i nie wiadomo czym woskować i tak pozostanie starym autem. Opinie innych też nie pomagają. Niedawno sąsiadka z parkingu akurat programowała wygląd świateł w swojej KIA i pytała mnie, czy moje auto to Syrena!

  10. #10
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Looknalem - dla mnie ideał. Gra pewnie o niebo lepiej od oryginału i nie zajmują miejsca. Po looknieciu fotek z montażu nasuwa się pytanie o reflektory z ledami, zniknęły same czy auto po przygodzie ?
    Na zdjęciu które wstawiłem lampa jest lekko zapakowana, dlatego tak się wydaje. Światła dalej są te same.

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    To uszczelnij, słabo to wygląda. Miałem to samo w Volvo po roku nawet jak nie było pary światło różniło się wyraźnie od tego sprawnego. Na szczęście w Volvo lampy są całkowicie rozbieralne, trochę dłubania i po sprawie.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #12
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Nie wiem jak w 8J. Trzeba rozklejać czy da się rozebrać?

    Generalnie przydałoby się bo w związku z tym ze jest nieszczelna to i syfy roznego rodzaju leżą w środku i średnio to wyglada. Jest pare rzeczy do roboty, obcierka z tylu, na progu, ślady po bramie na nadkolu i dachu, skory to wyszorowania bo się błyszczą już, kupno dekielków do zimowek, malowanie zacisków tylnych pod kolor przednich, podniesienie/regulacja szyby lewej bo przy ponad 120 zaczyna strasznie gwizdać, koła do wyważenia, kierownica do obszycia... Będę robił wszystko żeby to było zrobione bo auto nie jest stricte moje, ja swoją zabawkę już zaczynam modzic, mam nadzieje ze brat złapie zajawkę jak ja

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez czarny Zobacz posta
    Nie wiem jak w 8J. Trzeba rozklejać czy da się rozebrać?

    Generalnie przydałoby się bo w związku z tym ze jest nieszczelna to i syfy roznego rodzaju leżą w środku i średnio to wyglada. Jest pare rzeczy do roboty, obcierka z tylu, na progu, ślady po bramie na nadkolu i dachu, skory to wyszorowania bo się błyszczą już, kupno dekielków do zimowek, malowanie zacisków tylnych pod kolor przednich, podniesienie/regulacja szyby lewej bo przy ponad 120 zaczyna strasznie gwizdać, koła do wyważenia, kierownica do obszycia... Będę robił wszystko żeby to było zrobione bo auto nie jest stricte moje, ja swoją zabawkę już zaczynam modzic, mam nadzieje ze brat złapie zajawkę jak ja
    Sporo pracy ale to drobiazgi, które dadzą jeszcze więcej satysfakcji z auta. Najważniejsza jest mechanika resztę sobie zrobisz. Co do lampy nie mam pojęcia ale zapytaj w odpowiednim dziale. Twoja lampa pewnie nie jest tu pierwsza z tym problemem, ktoś na pewno podpowie . Powodzenia ...
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Gratuluję dobrego wyboru.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Gratki auta - kolorek jest mega!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •