Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Serwis w ASO VW

  1. #1
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124

    Serwis w ASO VW

    Przymierzam się właśnie do wymiany rozrządu i w związku z tym mam mały dylemat - wiadomo, że o ASO zdarzają się totalnie rozbieżne opinie, ale jednak w kontekście kolejnej odsprzedaży auta jakoś wolę mieć historię ASO - części mam od Michala26 i robię rozeznanie jedynie odnośnie usługi. I tu powstaje pytanie - Audi czy VW? Do tego drugiego mam jakieś tam dojścia, które skutkują tym, że oferta Audi jest o 50% wyższa. Rozwiązania techniczne te same, dodatkowo oba ASO należą do tego samego właściciela - jak myślicie? Rozumiem, że założenie pewnie jest takie, że Audi jest bardziej premium i można bardziej zdzierać na klientach, ale jednak 50% to już spora różnica.
    P.s. Z racji pokrewieństwa system mają ten sam czy oddzielny i nie ma co liczyć, że wpis wykonany przez VW pojawi się w oficjalnych danych z Audi?
    Ostatnio edytowane przez Nikosnikos ; 22-02-2018 o 18:31

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Rób w VW - skoro taniej , system jest jeden - informacja o przeglądzie będzie uwzględniona

  3. #3
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Dzięki Michał Daję ostatnią szansę Audi powołując się na ofertę VW i jak nic się nie zmieni, to uderzam do VW.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •