Dawno nie aktulaizowalem tematu, więc czas nadrobić. AuTTko jeździ i ma się dobrze. Przygotowania do sezonu zacząłem od wygłuszenia bagażnika matami bitmat. Kolejne poszły drzwi, oraz przestrzeń oddzielająca kabinę od bagażnika. efekt lepszy niż się spodziewałem - tył auta znacznie ciszej. Walających się klamotów w bagażniku nie słychać, a wygłuszenie drzwi znacząco poprawiło akustykę fabrycznego Bose (bonusowo drzwi zaczęły zamykać się z przyjemnym dźwiękiem).

Na drugi ogień wpadł dolot Ramair - wiem ,że tu na forum nie ma najlepszej opinii, ale jestem zadowolony. Wygląd pod maską bardziej mi się podoba, do tego wersja oversized daje świetne efekty dźwiękowe


Kolejnym krokiem było odświeżenie malowania zacisków oraz przemalowanie felg na inny kolor - padło na chrome shadow A56 z palety BMW.



Kolejnym modem była wymiana podróbek TTSowych obudów lusterek na oryginalne czarne (tu podziękowania dla kaba, obudowy były w super stanie, i wystarczyło im lekkie spa). Razem z obudowami wpadły dynamiczne kierunkowskazy.



W ostatni weekend auto powędrowało na korektę i zabezpieczenie lakieru