Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Moja srebrna piękna Mk1 ze Szwajcarii :)

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15

    Moja srebrna piękna Mk1 ze Szwajcarii :)

    Przedstawiam wam moją świeżo zakupioną laleczkę

    Rocznik 1999

    Silnik 1.8 T 180KM

    Przebieg 160.000km


    Chyba wersja S-line ale to wy rozpoznacie i w razie czego mnie poprawicie :P

    Wyposażenie:

    - ABS
    - ESP
    - czarna skórzana tapicerka
    - el. szyby
    - klimatyzacja
    - podgrzewane fotele
    - ksenony
    - spryskiwacze reflektorów
    - zmieniarka płyt cd


    Auto sprowadzone ze Szwajcarii od pierwszego właściciela (kobieta rocznik 1966)

    Książka serwisowa,komplet 3 kluczyków.

    Autko jest w bardzo dobrym stanie jak na ten wiek,zadbane,silnik chodzi jak zegarek,skrzynia sprzęgło także,wszystko kompletne,wszystko w niej działa,oczywiście ma kilka rzeczy do zrobienia i dopieszczenia którymi wkrótce się zajmę.

    Do naprawy :

    Dziurka i rysy na tylnim zderzaku,pęknięta szyba czołowa,pęknięta sprężyna w przednim zawieszeniu,siłowniki tylniej klapy do wymiany,tarcze i klocki tylnie do wymiany,w radiu zepsuta regulacja głośności.







    obrazki na telefon za darmo






    serwer za darmo


    darmowy hosting stron




    hosting pl


    galeria zdjęć allegro


    album na zdjęcia allegro






    najlepszy darmowy hosting
    Ostatnio edytowane przez SzpinoATV ; 19-02-2018 o 21:54

  2. #2
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Gratuluję zakupu bo wygląda na fajną sztukę. Niestety nie jest to s-line bo taka wersja byla dopiero pod koniec 2002 roku.

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Fajnie wyglada, pod maska wszystko na swoim miejscu co bardzo lubie i szanuje ale rozporke ori bym akurat zalozyl bo brakuje fajna, powodzenia!

  4. #4
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Gratuluje nabytku!! Nie ważne skąd ją masz - ważne że teraz będzie na Śląsku Jakoś zawsze muszę to powtórzyć :P Byłem na tym zamku kilka razy w Będzinie. Piękne sreberko, szkoda że szybę będziesz musiał ruszać, ja jakoś do tej operacji miałbym obawy ale trzeba to zrobić żeby dowodu nie szukać po urzędach miast Jest na śląsku warsztat w Sośnicowicach k/Gliwic (polecam) zajmują się szybami lub Nord Glass na ul. Kozielskiej w Gliwicach. Możesz podzwonić/poszukać gdzie taniej itd. Zrób foty przed wymianą szyby z resztą auta i z tym nadrukiem na szybie żeby ktoś Ci nie zarzucił że wymieniania bo dzwon był.

    Gratki raz jeszcze i do zobaczenia gdzieś na drodze

    Acid a ja się ku....a patrze na te kielichy i mówię czegoś mi tu brakuję --- hmm może jakiś nowy mod. Kurcze popatrzę uważniej i znowu myślę -- może wygładza komorę silnika na gładko .... no a później przeczytałem Twój komentarz

  5. #5
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    ładnie się prezentuje gratuluję... jeszcze tylko fotele dorzuć do listy że nie z tej wersji. Dobrze że jest nas tu co raz więcej, jak będziesz chciał się upewnić czy czasami masz szczelny układ to śmiało pisz do Eslaw-a, za małą opłatą na znaczek skarbowy na pewno pomoże a przy okazji zrobi się spocik

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Gratuluję zakupu bo wygląda na fajną sztukę. Niestety nie jest to s-line bo taka wersja byla dopiero pod koniec 2002 roku.
    Dzięki za info

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ładnie się prezentuje gratuluję... jeszcze tylko fotele dorzuć do listy że nie z tej wersji. Dobrze że jest nas tu co raz więcej, jak będziesz chciał się upewnić czy czasami masz szczelny układ to śmiało pisz do Eslaw-a, za małą opłatą na znaczek skarbowy na pewno pomoże a przy okazji zrobi się spocik
    Dzięki ok

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Fajnie wyglada, pod maska wszystko na swoim miejscu co bardzo lubie i szanuje ale rozporke ori bym akurat zalozyl bo brakuje fajna, powodzenia!
    Dzięki też lubię jak jest wszystko na swoim miejscu,kolega ma taką samą ale już właśnie brakuje mu pod maską sporo plastików,rozejrzę się za rozpórką dziwne że jej nie ma

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Gratuluje nabytku!! Nie ważne skąd ją masz - ważne że teraz będzie na Śląsku Jakoś zawsze muszę to powtórzyć :P Byłem na tym zamku kilka razy w Będzinie. Piękne sreberko, szkoda że szybę będziesz musiał ruszać, ja jakoś do tej operacji miałbym obawy ale trzeba to zrobić żeby dowodu nie szukać po urzędach miast Jest na śląsku warsztat w Sośnicowicach k/Gliwic (polecam) zajmują się szybami lub Nord Glass na ul. Kozielskiej w Gliwicach. Możesz podzwonić/poszukać gdzie taniej itd. Zrób foty przed wymianą szyby z resztą auta i z tym nadrukiem na szybie żeby ktoś Ci nie zarzucił że wymieniania bo dzwon był.

    Gratki raz jeszcze i do zobaczenia gdzieś na drodze

    Acid a ja się ku....a patrze na te kielichy i mówię czegoś mi tu brakuję --- hmm może jakiś nowy mod. Kurcze popatrzę uważniej i znowu myślę -- może wygładza komorę silnika na gładko .... no a później przeczytałem Twój komentarz
    Dzięki bardzo,rozejrze się w przyszłym tygodniu narazie pytałem w dąbrowie górniczej to powiedzieli za nowy zamiennik z wymianą 460zł,jak będziesz kiedyś w okolicy to można zrobić sesję pod zamkiem :P Pozdro

  7. #7
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    O zesz kur.. ale przystanek... (obok TT)

    Żarcik.
    Bardzo fajna sztuka. Że zdjęć wygląda super. Niech się sprawuje bezawaryjnie.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #8
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Ładna TeTunia

  9. #9
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Przyjemnie ogląda się TT w takim stanie i w tym wieku

  10. #10
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Fajna sztuka ładnie się prezentuje. Będzin jest nie daleko także w ktorys dzień można się spotkać obejrzeć na żywo i pogadać. Myślę że kolega Kanapa z chęcią się dołączy a jak już wspomniał jak będziesz chciał sprawdzić szczelność w dolocie to zapraszam. Powodzenia

  11. #11

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Dzięki :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ładna TeTunia
    Dzięki

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
    Fajna sztuka ładnie się prezentuje. Będzin jest nie daleko także w ktorys dzień można się spotkać obejrzeć na żywo i pogadać. Myślę że kolega Kanapa z chęcią się dołączy a jak już wspomniał jak będziesz chciał sprawdzić szczelność w dolocie to zapraszam. Powodzenia
    Dzięki,pewnie jestem za

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Przyjemnie ogląda się TT w takim stanie i w tym wieku
    Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •