Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: TeTe-tku by KamilB

  1. #1
    Awatar KamilB
    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Darłowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8

    TeTe-tku by KamilB

    Miała być zabawka do latania ... tym czasem kobieta sie dorwała i sobie nim do pracy jeździ heh
    Sam sie zastanawiam , czy w tak dobrze trafionym egzemplarzu zachować wszystko w oryginale czy może ... czy może wrzucić około 260 km a co do niuta to wielki znak zapytania co to wyjdzie ...

    Jeden wielki znak zapytania ponieważ nie jestem jakoś super przekonany do autka / chyba jednak nie mój typ.... jakiś taki kobiecy mi sie wydaje ... dlatego nie bardzo mi przeszkadza, że kobieta go sobie powoli przywłaszcza... co jednocześcnie rodzi w głowie myśl o sprzedaży ... ale to tylko myśl póki co staram się przekonać do autka

    TT z 2000 roku ... sciągałem go osobiście z okolic Stuttgartu około 1300 km po niego jechałem ale warto było ..
    prawie do samego końca serwis ... jeden jedyny właściciel heheh Klaus rocznik 1964
    auto więcej stało niż jeździło o czym świadczy potwierdzony przebieg 179 tkm i nawet to , że do autka jest chyba z 5 kluczy są 2 kluczyki scyzorkyki , 1 zwykły, serwisowy plastik, a także plastik kodu w razie potrzeby dorobienia i kody do radyjka
    pierwszy raz mam tyle kluczy do auta

    fajnie się trafiło bo cały w oryginale ... wszystkie szyby w kodzie
    ksenonik
    nagłośnienie bose
    alcantarka
    nowe zawieszenie bilstein
    nowe klocki i tarcze nacinane
    rozrząd był robiony i wszystko co w sobie ma działa jak należy
    egzemplarz wzorowy

    ode mnie wpadły tylko typowe rzeczy :

    standardowo wymieniłem przycisk od awaryjnych - oczywiście chodziło o przekaznik/sterownik od kierunkowskazów stary rozebrałem poczysciłem niby też działa ... ale zostawiłem nowy

    nowe zimowe oponki
    gumowe dywaniki
    wycieraczki
    oleje
    wszystkie filtry
    wyciągnąłem radyjjko i PRZECIĄGNĄŁĘM KABELEK na schowek/pólke pod kierownicą wpadła zmieniarka mp3 / mimo , że oryginalna audi na 6 cd działa wybornie

    224km w quattro daje fun szkoda tylko , że kobieta go sobie przywłaszcza....
    I na koniec korzystając z braku garażu a fajnego słoneczka zrobiłęm małe spa czyli sprzątanie mycie suszenie ... szybki wosk na mokro - prowizorka chwile popracowałem nad felgami i tak o to sie prezentuje na dzień dzisiejszy

    https://tufotki.pl/YDU6h

    https://tufotki.pl/d6A3i

    https://tufotki.pl/kMXrO
    Ostatnio edytowane przez KamilB ; 19-02-2018 o 10:30

  2. #2
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Ale masz skarb ... Zazdroszczę w czarnym kolorze. My tutaj wszyscy zazdrościmy Twojej kobiecie że taką furą sie porusza A Ty że dałeś jej na użytkowanie to teraz spróbuj zabrać :P Przyczepić się mogę jedynie do zaparowanego reflektora i dziury w tapicerce osłony klapy tylnej --- nic więcej nie powiem bo zadbany egz. Ma wszystko czego można chcieć w TT - poza 1/2 fis-em ... ale ja jestem przyzwyczajony do dużego. Gratuluje zakupu. Trzymaj ją bo to piękny egz.

  3. #3
    Awatar KamilB
    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Darłowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8
    Dzięki bardzo
    fakt reflektor po myciu załapał troszkę pary ale momentalnie zniknęło więc nie ruszam ... jeżeli się powtórzy to pomyśle o doszczelnieniu w przeciwnym razie dopiero na wiosnę jak się wezmę za porządną polerke

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Fajna bo w oryginale. Mam nadzieję, że tak zostanie. Jeśli faktycznie bezwypadkowa i do tego z niskim przebiegiem to mamy tu swojego rodzaju perełkę. Gratuluje zakupu, życzę radochy z użytkowania.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #5
    Awatar KamilB
    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Darłowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Ale masz skarb ... Zazdroszczę w czarnym kolorze. My tutaj wszyscy zazdrościmy Twojej kobiecie że taką furą sie porusza A Ty że dałeś jej na użytkowanie to teraz spróbuj zabrać Przyczepić się mogę jedynie do zaparowanego reflektora i dziury w tapicerce osłony klapy tylnej --- nic więcej nie powiem bo zadbany egz. Ma wszystko czego można chcieć w TT - poza 1/2 fis-em ... ale ja jestem przyzwyczajony do dużego. Gratuluje zakupu. Trzymaj ją bo to piękny egz.
    A o co kaman z tym 1/2 fis-em no nie bardzo rozumiem ?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez KamilB Zobacz posta
    A o co kaman z tym 1/2 fis-em no nie bardzo rozumiem ?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
    Ja mam pełny FIS - to ten środkowy wyświetlacz między zegarami. Ty masz tzw. 1/2 fis czyli połówkę - przedzielony na pół. Jeżeli chodzi o techniczne sprawy to nie wiem jaka jest różnica - pewnie masz mniej komunikatów możliwych do wyświetlenia. Ktoś tam próbował przekładać te wyświetlacze ale temat nie warty wydawania kasy chyba że możesz sobie na to pozwolić pod względem $$$ to też można ale pewnie wiąże się to z kodowaniem kompa, licznika itp. Na pewno dokładnie ktoś na klubie Ci to wytłumaczy. A pełny wygląda jak poniżej


  7. #7
    Awatar KamilB
    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Darłowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8
    Panie , Panowie ...
    czysto informacyjnie chciałem dodać, że jednak się nie przekonałem - jestem zbyt wygodny ( wolę duże autka ) dlatego audi jest na sprzedaż

    Pozdrawiam
    Kamil

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •