Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kupię Audi TT MK1 225KM Quattro

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    42

    Kupię Audi TT MK1 225KM Quattro

    Hej,

    poszukuję Audi TT w Quattro, najlepiej silnik 225KM, ale jak będzie w dobrej cenie 180 z Q, to również rozważę.
    Co mnie interesuje:
    - zdrowy silnik - nie biorący oleju i trzymający w miarę serie
    - zdrowa buda - bez dużych ognisk korozji, może być po kolizji ale nie powypadkowa. Ma jeździć auto prosto i nie być składane z trzech.

    auto może mieć drobne usterki, ale to co wyżej napisałem musi być spełnione.

    Pozdrawiam
    Skoczek135

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    witam
    Polecam moja TT-unie póki co jeszcze na sprzedaz,jedyny mankament to dojazd do mnie, poniewaz mieszkam w Holandii ewentualnie,na sama koncowke lutego odwiedzam rodziców na śląsku.Zapraszam do zakładek sprzedam/kupię tam znajduje się też m.in moja wśród wielu innych tez bardzo ładnie utrzymanych i zadbanych TT-uni ponieważ trzeba przyznać,jak dobrze przejrzysz oferty,że na forum jest wielu ludzi,którzy naprawde dbają o swoje maleństwa,przez co znajdziesz tam wiele ciekawych egzemplarzy. Co do ceny,wiadomo,że nie ma nic za darmo i za dobry i zadbany egzemplarz trzeba zapłacić troszkę więcej.
    Z wyrazami szacunku i uznania do przyszłego nabywcy - Szymi

    Pozdro

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    srebrny
    Posty
    14
    Hej, gdybys jednak zweryfikował plany i postanowił rozglądnąć się za jakąś ośką to mogę polecić moją sztukę. Bardzo zadbana i utrzymana w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym. Naprawdę warto link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zvRBg.html

    Pozdro!

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    42
    Ośka mnie do końca mnie przekonuje

    Szymi TT jest piękne, ale cena trochę wysoka i biorąc pod uwagę zmianę foteli (Twoje chyba nie mają regulacji) robi się już duża sumka :< Niestety na taki zakup nie mogę sobie teraz pozwolić

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Co do regulacji,to fotele jadą po szynie w przód i w tył poniewaz tak jak i fotele,tak i szyny sa wymienione i dostosowane do tego autka,jedynie co im brakuje,to to,ze sie nie łamią-tak jak standardowe,ze przyciągasz za uchwyt i oparcie sie składa ale sa w pełni funkcjonalne jesli chodzi o regulacje przód i tył. Ja mam 184cm a moj kolega ponad 200cm i obydwoje sie bezproblemu mieścimy. Co do ceny,masz racje;teraz miałem być w Polsce i sprzedac autko jednemu z forumowiczów ale choroba położyła mnie plackiem na prawie tydzień do lozka i z planów wyszło nic,musze jeszcze przeprosić kolegę delleto,z którym chciałem troche pośmigać autkami ale nawiazując do ceny i sprzedaży,masz racje,na Polskie warunki to dużo i łatwiej i mniej zachodu będzie sprzedac auttko tutaj w Holandi poniewaz ta cena,ktora za nie chce jest jedna z niższych jakie trzeba zapłacić,za niezarzniete i w miarę przyzwoite tt w quatro. Tak wiec kończąc posta-zycze Ci powodzenia,oby trafił Ci sie dobry egzemplarz,byś mógł sie cieszyć z niego i tu na forum i podczas jazdy bo TT w quatro zapewnia naprawdę mnóstwo frajdy - szczerze Ci tego zycze. Pozdro

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Co do regulacji,to fotele jadą po szynie w przód i w tył poniewaz tak jak i fotele,tak i szyny sa wymienione i dostosowane do tego autka,jedynie co im brakuje,to to,ze sie nie łamią-tak jak standardowe,ze przyciągasz za uchwyt i oparcie sie składa ale sa w pełni funkcjonalne jesli chodzi o regulacje przód i tył. Ja mam 184cm a moj kolega ponad 200cm i obydwoje sie bezproblemu mieścimy. Co do ceny,masz racje;teraz miałem być w Polsce i sprzedac autko jednemu z forumowiczów ale choroba położyła mnie plackiem na prawie tydzień do lozka i z planów wyszło nic,musze jeszcze przeprosić kolegę delleto,z którym chciałem troche pośmigać autkami ale nawiazując do ceny i sprzedaży,masz racje,na Polskie warunki to dużo i łatwiej i mniej zachodu będzie sprzedac auttko tutaj w Holandi poniewaz ta cena,ktora za nie chce jest jedna z niższych jakie trzeba zapłacić,za niezarzniete i w miarę przyzwoite tt w quatro. Tak wiec kończąc posta-zycze Ci powodzenia,oby trafił Ci sie dobry egzemplarz,byś mógł sie cieszyć z niego i tu na forum i podczas jazdy bo TT w quatro zapewnia naprawdę mnóstwo frajdy - szczerze Ci tego zycze. Pozdro

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    42
    Szukamy dalej - w okolicy same trupy :<

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •