Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Zmiana auta - A6/Arteon/A5/Golf...?

  1. #16

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Jak dostałeś te oferty finansowania w salonie, komisie itp. to miej świadomość, że na 90% zawiera tzw "doprowadzenie" prowizję dla dostawcy zaszytą w kosztach finansowania. Dlatego najlepiej po ofertę zgłoś się do źródła czyli firmy leasingowej czy banku.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #17
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Z tego co podałeś to brałbym A6 C7, a najlepiej w wersji Allroad( dla mnie jeszcze bardziej funkcjonalne). 313 KM mega do takiego auta

  3. #18
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Jeżeli mogę wypowiedzieć swoje skromne zdanie to ja bym spróbował pojeździć ARTEONEM. Audi mi się podoba od zawsze ale jak bym miał wybór spróbowałbym VW ARTEON-em. To już nic wspólnego nie ma z Passatem - bardziej następca CC - linia boczna, długość tego auta, przód: linia świateł przechodząca w grill, boczne wloty powietrza, z tyłu: końcówki wydechu, tył jak by ściśnięty i przez to wydaję się szeroki w uj - no wszystko wygląda pięknie ! Ja się trochę w nim lubuję a oglądałem też na yt https://www.youtube.com/watch?v=5Q9BkNVhJmU - pewnie widziałeś.
    W sumie masz wybór trudny bo w AUDI - jest Quattro - od zawsze mi się podobało / jednak VW Arteon - myślę że podobna klasa co A6 a w wersji R - tu już odlot - i się nie zawiedziesz jeżeli nie będziesz miał nic przeciwko VW na masce pomijając pewnie różnice w wyposażeniu.

  4. #19
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    W sumie masz wybór trudny bo w AUDI - jest Quattro - od zawsze mi się podobało / jednak VW Arteon - myślę że podobna klasa co A6 a w wersji R - tu już odlot - i się nie zawiedziesz jeżeli nie będziesz miał nic przeciwko VW na masce pomijając pewnie różnice w wyposażeniu.
    Arteon może mieć napęd 4 Motion.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #20
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Ja bym się nie zamykał w VAG. Sam na zakup za 150 tysi bym się wybrał najpewniej po C-klasę. Jeśli jednak to fiksacja na punkcie VAGa, to albo A6 3.0 (jeździłem 245-konnym w Cayennem; bardzo przyjemny silnik), albo Arteon (jeśli baaardzo lubisz nowe auta, choć też jest ryzyko jakiś wad wieku dziecięcego; w tym 1 z całej listy nie siedziałem), albo A5 (choć dla mnie to ni coupe, ni sedan).

  6. #21
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Jezdzilem arteonem w wersji 4motion 280ps. Mimo że na codzien jeżdżę starszym golfem, wsiadłem jak do auta które znam na pamięć i pojechalem. Nie jest jakiś szeroki czy niestandardowy. Srodek fajny ale to czysty passat. Z zewnątrz jedynie fajny nowy design.
    W moim przypadku jeśli arteon to tylko 2.0 zwykły bez szału. Koszt takiego auta to min. ok 140tys na dzień dzisiejszy. Koszt rlajna itd ok 170-200. Nie chce tyle wydać za auto.

    Plusy arteona: gwarancja, swieza buda
    Plusy a6: silnik, wyposazenie
    Plusy wspólne: fajny design, jak dla mnie auta z wysokiej półki.
    Choć na ten moment nie widzę a6 które bym chciał kupić tak jak stoi... w każdym coś nie tak

    @marik
    Po to w arteonie bierzesz gwarancje żeby przez 5 lat miec gdzieś wady modelu .

    Brałem pod uwagę lecusa is ale jednak w vagu czuje się najlepiej. Styl bmw i merca mi nie leżą, choć f10 3.0d ok300ps jeździ się fajnie.

    A6 3.0 jest parę wersji ale tylko 313ps ma jako już pisałem biturbo, 8b automat i ten fajny pomruk z wydechu. Dla mnie brak tych opcji dyskwalifikuje wersje 204, 245 i 272ps.

    A5 ma deske i ten wyswietlacz z poprzedniej epoki..
    Ostatnio edytowane przez verni ; 17-02-2018 o 11:21
    Naklejki, t-shirty, kubki, litery 3d. Sprawdź!
    allegro: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=40292128

  7. #22
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
    A5 ma deske i ten wyswietlacz z poprzedniej epoki..
    A5 to niestety trochę inne A4, czy Q5. Czyli zawsze to będzie tylko A4...
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •