Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
Golf trochę ceną nadrabia, bo gdzieś na forum fajny egzemplarz widziałem za 90brutto z fv. Mimo wszystko małe auto
Czemu allroad? Co ma lepszego od a6 313?
Golf 7 mam wrażenie, że jakością powoli zbliża się do Fabii Jeździłem trochę 1.4 tfsi z dsg i jeździło się tym dosyć przyjemnie, ale byłem załamany jakością tworzyw. A już nie mówię o delikatnym lakierze, który naprawdę łatwo się rysuje.

Co do Arteona, to mega mi się on podoba, ale jak byłem kilka miesięcy na wymianie oleju w haldexie w ASO to się przyjrzałem trochę arteonowi. Materiały lepsze niż w golfie, ale taką oto maskę ujrzałem, że aż zdjęcie zrobiłem:



Maska przednia była spasowana jak w połowie mk1 na Allegro (skądinąd maska kształtem nieco przypomina TT). Nie wiem, czy akurat to była przypadłość tego egzemplarza, ale wyglądało to nieciekawie


A6 C7 jeździłem z podstawowym 3.0 tdi (nieco ponad 200 koni) i naprawdę bardzo przyjemny samochód. A co dopiero 300 km

Osobiście bym wybierał między Arteonem, a A6. Na plus Arteona łatwość w załatwieniu leasingu (bo albo weźmiesz nówkę, albo prawie nówkę, tak czy inaczej z salonu) i święty spokój, bo masz gwarancję. A6 na upartego też mógłbyś leasingować, bo są firmy, które się na tym znają. Koszty utrzymania na pewno większe, ale może przy leasingu dałoby radę jakoś załatwić w ramach innej formy finansowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk