Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: Zmiana auta - A6/Arteon/A5/Golf...?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Żyję co prawda praca po naście godzin dziennie, stąd na forach nie bywam. Musicie się ze mną w razie czego kontaktować na maila lub tel.

    A6 313 ma: 8biegowy automat, który jest niby też montowany w RS6 więc pancerny, głośnik w wydechu czy jakieśpodobne ustrojstwo, które generuje w trybie indywidual niesamowity dźwięk (posluchajcie na yt), quattro, niektóre mają matrixa.. Ma też niby łańcuszek, który się z czasem rozciąga i trzeba demontować cały silnik..

    Za to arteon za niecałe 4.000 ma 5 lat gwarancji i masz wszystko w d.. tylko ekspoloatacja


    Co do leasingu - na nowe policzyli mi 4lata (103%), 5lat (106%), używka 4lata (110.5%), 5lat (113.2%).
    W nowym jest też przez 3 lata ubezpieczenie GAP (lub podobne nazwy) gwarancji początkowej wartości auta.

    Dzięki za opinie Chętnie dalej poczytam
    Naklejki, t-shirty, kubki, litery 3d. Sprawdź!
    allegro: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=40292128

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Jak dostałeś te oferty finansowania w salonie, komisie itp. to miej świadomość, że na 90% zawiera tzw "doprowadzenie" prowizję dla dostawcy zaszytą w kosztach finansowania. Dlatego najlepiej po ofertę zgłoś się do źródła czyli firmy leasingowej czy banku.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •