Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: AUDI TT MK1 [8N] 1999r, 180km, FWD, BOSE

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Żywiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    85

    AUDI TT MK1 [8N] 1999r, 180km, FWD, BOSE

    Witam panowie

    wspominałem w temacie "kupujemy MK1" ze będe wystawiał swoją perełkę nadeszła ta chwila.

    Audi TT 8N, 1999r, 180km.

    cena 17000 PLN

    Informacje ogólne:

    Samochód został sprowadzony pół roku temu z niemiec. przez 18lat jeździł nim tylko jeden właściciel ( dzisiaj 60letni pan) po czym trafił w moje kolekcjonerskie ręce. Udokumentowany przebieg do dnia dzisiejszego. Za granicą cały czas serwis w ASO, w kraju u zaufanego mechanika. Lakier jest orginalny - zapraszam z miernikiem lakieru, moge rownież go udostępnić (prosze tylko o informacje stosunkowo wczesniej, gdyż musze podjechac go pożyczyć). Robiona była polerka całej powierzchni lakierniczej - prezentuje się znakomicie
    samochód ma 3 małe wgniotki (bez przerwania lakieru, wiec do wyciagniecia bez najmniejszego problemu) - chciałem je uchwycic zdjęciem ale nie bardzo są widoczne, najlepiej podjechac i zobaczyc.
    wyświetlacz FIS jest wypalony na ok 30% pikseli, błedne wskazania wskaźnika temperatury silnika i wskaźnika poziomu paliwa. Wysłałem nawet do regeneracji cały licznik ale wycenili mi naprawę na 1200zł więc odpuściłem ten temat na kolejne miesiące, które nie nastąpią z powodu zakupu nowego samochodu (identyczna TTka tylko 225 Quattro)

    przebieg 219000 km

    Wraz z pojazdem:

    -4 kluczyki,
    -wszystkie ksiazeczki serwisowe
    -ubezpieczenie opłacone do 30.07.2018r
    -przeglad 3.07.2018r



    Naprawy przeprowadzone w czasie mojego użytkowania:

    -wymiana tarcz hamulcowych (komplet, na jednym zdjeciu widac ze wpadl jakis mały kamyczek pomiedzy tarcza a klockiem zostawiając sznita ale w niczym to nie przeszkadza)
    -wymiana klocków hamulcowych (komplet)
    -wymiana oleju i filtrów (motul 5w30)
    -wymiana zbiorniczka płynu chłodniczego
    -wymiana rozrządu (niestety na to nie mam faktury)

    Dodatkowo:
    -kompletny wydech (downpipe 3", reszta w 2 sportowych tłumikach) firmy friedrich motorsport.
    -folia przyciemniająca na tylnych reflektorach
    -świeżo odnowione koła na bardzo dobrych zimówkach Continentala (rok produkcji 2016)

    na pewno o czyms zapomniałem

    Nie wiem jak się tu wrzuca zdjęcia, mam ich znacznie wiecej niz na aukcji. jesli ktos jest zainteresowany to podesle mailem

    link do aukcji:

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDs04zf.html

    nr kontaktowy
    889826160

    661633073_1_1000x700_audi-tt-8n-1999r-180km-fwd-bose-zywiec.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    cena dla forumowiczów 16 000 PLN

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    cena ostateczna 15 000PLN
    musze go sprzedać bo potrzebuje na mody do nowej TTki;P
    poza tym wyjeżdzam po swiętach do pakistanu na miesiac i fajnie by było przed wyjazdem mieć to z głowy.

    pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    SPRZEDANE
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 10-02-2018 o 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •