Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 221

Wątek: Fazerowa ośka

  1. #91
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946

  2. #92

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Ja mam are powerdisk i bez szału. Znaczy nie wiem jak z zwykle tarcze Ale ogólnie dla mnie słabo

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  3. #93
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    To nie sa ate tylko zupelnie inna tarcza i inne klocki.
    Widac w linku przecież i cene niestety też.
    Jestem ciekaw jak bedzie hamowac gdyz auto bedzie logowane potem soft itp wiec mysle ze bedzie mi dane sprawdzic jaka jest poprawna wzgledem ate ktore zdemontowalem z auta.
    Poza tym miło się grzebie przy dopieszczonej tt bo nie wszystkie forumowe auta sa perełkami o czym autor tego posta się przekonał.

  4. #94
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    To nie sa ate tylko zupelnie inna tarcza i inne klocki.
    Widac w linku przecież i cene niestety też.
    Jestem ciekaw jak bedzie hamowac gdyz auto bedzie logowane potem soft itp wiec mysle ze bedzie mi dane sprawdzic jaka jest poprawna wzgledem ate ktore zdemontowalem z auta.
    Poza tym miło się grzebie przy dopieszczonej tt bo nie wszystkie forumowe auta sa perełkami o czym autor tego posta się przekonał.
    Wyszedłem z założenia, że oddając auto w Pawła ręce, to po to, aby je poprawił/dopieścił (stuningował) wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego wcześniej Ośka została doprowadzona do stanu, który nie będzie wymagał wymiany czy napraw zużytych podstawowych podzespołów i tym samym pozwoli zaoszczędzić czas i poświęcić jego większą część na modernizację TT, a nie jej naprawę. Uważam, że takie podejście pozwoli Pawłowi na szybszą realizację następnych projektów, a mi na szybkie czerpanie radochy z jazdy.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    W związku z tym, iż w Ośce nie będzie dużych mocy, Paweł przerobił ori tip. Po testach napiszę jak się sprawuje.
    1 Dolot.jpg
    2 Dolot.jpg
    3 Dolot.jpg

  5. #95
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    Fazerowa ośka

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    To nie sa ate tylko zupelnie inna tarcza i inne klocki.
    Widac w linku przecież i cene niestety też.
    Jestem ciekaw jak bedzie hamowac gdyz auto bedzie logowane potem soft itp wiec mysle ze bedzie mi dane sprawdzic jaka jest poprawna wzgledem ate ktore zdemontowalem z auta.
    Poza tym miło się grzebie przy dopieszczonej tt bo nie wszystkie forumowe auta sa perełkami o czym autor tego posta się przekonał.
    A jakie klocki?
    Planuje podobna moc i na takiej zamierzam poprzestać. mam tez oske. nurtowało mnie czy seryjne zaciski będą dawać radę.. po tych modyfikacjach przedstawianych tutaj w wątku wnioskuje ze nie ma sensu upgradowac poza klockami i tarczami hamulców dla takiej mocy silnika (220)?

    Ps.
    Super robota

    Pozdr
    Miki


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  6. #96
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    A jakie klocki?
    Planuje podobna moc i na takiej zamierzam poprzestać. mam tez oske. nurtowało mnie czy seryjne zaciski będą dawać radę.. po tych modyfikacjach przedstawianych tutaj w wątku wnioskuje ze nie ma sensu upgradowac poza klockami i tarczami hamulców dla takiej mocy silnika (220)?

    Ps.
    Super robota

    Pozdr
    Miki


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Witaj Miki.
    To są te klocki: http://www.brakes.pl/product_info.ph...48_64949_64950
    Czy nie ma sensu upgradować, to dopiero się okaże, jak Paweł porobi testy, tzn. porówna "jakość hamowania" z tym co było na ATE. Mam nadzieję, że będzie poprawa, ale o wszystkim napiszę jak będzie po próbach, i sam też muszę się "kulnąć" aby stwierdzić "organoleptycznie", czy taka operacja ma sens. Nie jest, to mały wydatek i w takiej cenie pewnie można założyć już większe zaciski, ale postanowiłem to sprawdzić i rozwiać wszelakie wątpliwości. Jedno mogę teraz stwierdzić-tarcze i klocki wizualnie dają radę

    Też muszę się dołączyć do Twojej pochwały Miki - "super robota" i podziękować Pawłowi, bo to jego praca, pomysły i główna zasługa. Moje-to tylko były założenia i wytłumaczenie, co bym oczekiwał Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 06-04-2018 o 05:24

  7. #97

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Kurczę ! No to pewnie większość jest ciekaw jak ten zestaw będzie hamował Czyli na ATE śmigałeś?

  8. #98
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Jutro odbieram gotową Ośkę!!!
    Paweł mówi, że jeżeli chodzi o hamulce, to teraz jest słabo, może dotarcie ich pomoże. Będę informował na bieżąco.
    Osiągi TT.jpg

  9. #99

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Chwilę po wymianie zawsze są słabe hamulce, kilka kilometrów trzeba przejechać...

    Może się poprawi, szkoda by lipa była...

  10. #100

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Będzie dobrze

  11. #101
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    Chwilę po wymianie zawsze są słabe hamulce, kilka kilometrów trzeba przejechać...

    Może się poprawi, szkoda by lipa była...
    Jutro się okaże, trochę pojeżdże

  12. #102

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Szkoda by było bo w tej kasie miałbyś większe zaciski ;/

  13. #103
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Jutro odbieram gotową Ośkę!!!
    Paweł mówi, że jeżeli chodzi o hamulce, to teraz jest słabo, może dotarcie ich pomoże. Będę informował na bieżąco.
    Osiągi TT.jpg
    Panieeee Skąd masz driftboxa? Ładny czas do setki robisz setkę na dwójce czy musisz dwa razy zmienić?

  14. #104
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Odebrałem Ośkę od Pawła (rano), do domu wróciłem dość późno. Po zrobieniu blisko 300 km mogę powiedzieć, że jestem bardzo mocno usatysfakcjonowany. Hamulce zaczęły dobrze pracować, co mnie cieszy. Jest zdecydowana poprawa w stosunku do tego na czym wcześniej jeździłem i raczej zwalniałem niż hamowałem, teraz gdy chcę wytracić prędkość muszę pamiętać aby język trzymać za zębami, bo jak mam otwartą japę, to jęzor przykleja mi się do przedniej szyby Teraz trochę o przyspieszaniu, które także jest nieporównywalne do tego co było. Choć to tylko Ośka, to muszę przyznać, iż jest to miłe uczucie i można się już troszkę pobawić. Turbo ładuje na początku podczas przyspieszania do 1.2 bara później schodzi do 0.8 i ładnie wkręca się silnik na obroty. W przyszłym tygodniu wybieram się na hamownie, to powiem coś więcej na temat-ile koników i niutów wyszło.
    "akrisu" - to nie moje urządzenie, wszystkie pomiary robił Paweł, ja dopiero dzisiaj mogłem się cieszyć z jazdy.
    W tym miejscu chciałem bardzo podziękować koledze "Paweł-2005", który w profesjonalny sposób ogarnął Ośkę, jeszcze raz dzięki Paweł i pozdrawiam.

  15. #105

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Odebrałem Ośkę od Pawła (rano), do domu wróciłem dość późno. Po zrobieniu blisko 300 km mogę powiedzieć, że jestem bardzo mocno usatysfakcjonowany. Hamulce zaczęły dobrze pracować, co mnie cieszy. Jest zdecydowana poprawa w stosunku do tego na czym wcześniej jeździłem i raczej zwalniałem niż hamowałem, teraz gdy chcę wytracić prędkość muszę pamiętać aby język trzymać za zębami, bo jak mam otwartą japę, to jęzor przykleja mi się do przedniej szyby Teraz trochę o przyspieszaniu, które także jest nieporównywalne do tego co było. Choć to tylko Ośka, to muszę przyznać, iż jest to miłe uczucie i można się już troszkę pobawić. Turbo ładuje na początku podczas przyspieszania do 1.2 bara później schodzi do 0.8 i ładnie wkręca się silnik na obroty. W przyszłym tygodniu wybieram się na hamownie, to powiem coś więcej na temat-ile koników i niutów wyszło.
    "akrisu" - to nie moje urządzenie, wszystkie pomiary robił Paweł, ja dopiero dzisiaj mogłem się cieszyć z jazdy.
    W tym miejscu chciałem bardzo podziękować koledze "Paweł-2005", który w profesjonalny sposób ogarnął Ośkę, jeszcze raz dzięki Paweł i pozdrawiam.
    A jakbyś miał wybrac ponownie ? Swapowalbys czy ponowny montaż tego co masz ? Masz może porównanie do tetki Z zaciskami z prosiaka?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •