Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 221

Wątek: Fazerowa ośka

  1. #16
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
    do Twojego koloru ładnie będą się prezentować jasne felgi, takie ciemne się zgubią. Trochę wąskie, 8,5" na przód wchodzi spokojnie.
    Dzięki za sugestie.

  2. #17
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Tak wygląda 18 cali, 8 szerokości, ET 35 bez dystansów. Ja nie dokładam dystansów, bo nie chcę chlapać, ani strzelać kamykami w jadących z tyłu.

  3. #18
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Dzięki "Leszek", swoją drogą b. ładna fotka. I tak została podjęta już ostateczna decyzja (zamówienie już poszło), oczywiście przy pełnej aprobacie "Bubu"

    AEZ STRAIGHT 18" - 8,0 - 5x100 - ET 35.
    AEZ STRIGHT.jpg
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 12-02-2018 o 18:39

  4. #19
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Chodziło mi jak będziesz miał mocno schowane koła przy tych wymiarach i widzę, że te, co kupiłeś będą identycznie wyglądały-też ET 35
    PS. mam podobne AEZ w innym aucie, tylko trochę gęściejsze(więcej ramion). Pięknie lśnią w słońcu, tylko musisz konserwować, czyt. zabezpieczać, bo robią się wżery pod lakierem.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 12-02-2018 o 09:56

  5. #20
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Chodziło mi jak będziesz miał mocno schowane koła przy tych wymiarach i widzę, że te, co kupiłeś będą identycznie wyglądały-też ET 35
    PS. mam podobne AEZ w innym aucie, tylko trochę gęściejsze(więcej ramion). Pięknie lśnią w słońcu, tylko musisz konserwować, czyt. zabezpieczać, bo robią się wżery pod lakierem.
    Dzięki za słuszną radę. Rozmiar/wymiar identyczny jak Twoich. Pozdrawiam.

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Fazer, regenerowałem własne skóry ostatnio i przy okazji przejrzałem masę poradników na temat co można zrobić ze skórami. Zanim oddasz fotele do ponownego obszycia, to sprawdź proszę w warsztatach autodetaillingowych które zajmują się skórą. Myślę, że regeneracja może Cię kosztować mniej, a jest szansa, że będą jak nówki. Takie drobne przemyślenie
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  7. #22
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Pieniadz Zobacz posta
    Fazer, regenerowałem własne skóry ostatnio i przy okazji przejrzałem masę poradników na temat co można zrobić ze skórami. Zanim oddasz fotele do ponownego obszycia, to sprawdź proszę w warsztatach autodetaillingowych które zajmują się skórą. Myślę, że regeneracja może Cię kosztować mniej, a jest szansa, że będą jak nówki. Takie drobne przemyślenie
    Dziś jadę do warsztatu, który zajmuje się regeneracją/konserwacją lakieru. Oferta ich obejmuje także regeneracje skór - to porozmawiam z nimi na temat moich skór. Dzięki pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Byłem w "autoklinice", zostałem uświadomiony co nieco jeżeli chodzi o moje skóry. Niestety, ktoś wcześniej próbował je reanimować i to spowodowało ich zmasakrowanie i w tym wypadku ich regeneracja mija się z celem, ponieważ i tak będzie trzeba wymieniać skórę z kilku miejsc w fotelu. Dopasowanie nowych kawałków polegałoby na ich malowaniu, w dalszej fazie czyszczenie foteli z lakieru/farby czy jakiejś tam kiepskiej jakości bejcy i na koniec ich całościowe pomalowanie odpowiednim kolorem (i może się zdarzyć, że może pękać). Cena wychodzi dość wysoka, dlatego zostaje przy całościowej wymianie skóry. Był to niezależny warsztat, i potwierdził opinie poprzednika nie naciskając na wymianę aby wyrwać kasę.

  8. #23
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43
    A nie myślałeś o wymianie całego kompletu siedzeń i boczków na np. czarne? Skoro nie da się zregenerować tych co masz, to taka wymiana na inne/czarne nadal wychodzi dużo taniej.

    Malowanie foteli/barwienie skóry czy to farbami colourlocka czy APP jest bardzo trwałe. Rok temu pomalowałem sobie kierownicę w swoim daily i nic się z tym nie dzieje.
    Ostatnio edytowane przez jacq ; 13-02-2018 o 00:08

  9. #24
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
    A nie myślałeś o wymianie całego kompletu siedzeń i boczków na np. czarne? Skoro nie da się zregenerować tych co masz, to taka wymiana na inne/czarne nadal wychodzi dużo taniej.

    Malowanie foteli/barwienie skóry czy to farbami colourlocka czy APP jest bardzo trwałe. Rok temu pomalowałem sobie kierownicę w swoim daily i nic się z tym nie dzieje.
    Tak myślałem nad innym kompletem siedzeń/boczków, lecz plastiki u mnie też są w szarościach i średnio mi się to widzi, chociaż... Jeżeli chodzi o malowanie dobrymi preparatami, to ok. W moim przypadku jak wcześniej już pisałem skóra została wręcz zniszczona przez "niefachowe" pseudo odnowienie. Jak nie uda się znaleźć ori skóry, to walne jakąś w kolorze hiszpańskiej czerwieni czy bordo po całości i będę się w niej jadąc na zlot mościł
    Jeszcze mam jeden pomysł - kupić np. ten komplet http://allegro.pl/siedzenia-fotele-b...1.html#thumb/1 i zrobić przeszczepy w miejscach najbardziej zużytych/zniszczonych z ori skóry, ale na ten temat musi się wypowiedzieć tapicer, któremu podrzucę taką myśl.
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 13-02-2018 o 06:30

  10. #25
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Dobry pomysł. Czerwień w aucie to życie, ogień! To moje marzenie i aktualnie poluję na Brerę z czerwonymi "wnętrznościami"

  11. #26
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    W związku z lekką bezczynnością spowodowaną niezdecydowaniem pana tapicera z Wawy, który chyba poległ zanim zaczął, czujniki już wpakowałem w wenty (dzięki Grabarz) pozostaje montaż, oraz zainspirowany zakupem kolegi "oOkillerjezOo" przyszły już przewody hamulcowe.
    Wskaźnik w wencie.jpg
    Przewody hamulcowe HEL.jpg

  12. #27
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Jeszcze mam jeden pomysł - kupić np. ten komplet http://allegro.pl/siedzenia-fotele-b...1.html#thumb/1 i zrobić przeszczepy w miejscach najbardziej zużytych/zniszczonych z ori skóry, ale na ten temat musi się wypowiedzieć tapicer, któremu podrzucę taką myśl.
    A nie możesz ich po prostu założyć do siebie (jeśli są całe, ładne, nie popękane)? Nadal nie rozumiem czemu sobie tak chcesz komplikować życie i mnożyć koszty.

  13. #28
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
    A nie możesz ich po prostu założyć do siebie (jeśli są całe, ładne, nie popękane)? Nadal nie rozumiem czemu sobie tak chcesz komplikować życie i mnożyć koszty.
    Oczywiście, że bym założył (jakby były, całe, ładne, nie popękane).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Sprawę foteli zamykam do czasu zlotu . Resztę będę na bieżąco aktualizował.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dziś "przyjechały" alusy i szybko "pojechały" na montaż opon, wiosna idzie i zlot - tuż, tuż...
    AEZ.jpg

  14. #29
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Oczywiście, że bym założył (jakby były, całe, ładne, nie popękane).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Sprawę foteli zamykam do czasu zlotu . Resztę będę na bieżąco aktualizował.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dziś "przyjechały" alusy i szybko "pojechały" na montaż opon, wiosna idzie i zlot - tuż, tuż...
    AEZ.jpg
    W tej chwili montowane są przewody hamulcowe HEL w oplocie, wymieniany płyn ham., odpowietrzana pompa ABS. Montowane wskaźniki ciśnienia i temp. oleju w wencie oraz będą wstawione nowe lampy przednie. Mogę tylko dodać, iż stare przewody hamulcowe odkręciły się bez problemów (a straszono mnie, że może być problem).

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  15. #30
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Ciesze się że doradziłem ja mam idento tylko czerwone.
    Fele sorrki ale będę szczery sa brzydkie mam znajomego na takich w cabrio i w moich oczach lipa. Ważne że Tobie podoba cała reszta malinka )!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •