Pokaż wyniki od 1 do 15 z 221

Wątek: Fazerowa ośka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Fazer, regenerowałem własne skóry ostatnio i przy okazji przejrzałem masę poradników na temat co można zrobić ze skórami. Zanim oddasz fotele do ponownego obszycia, to sprawdź proszę w warsztatach autodetaillingowych które zajmują się skórą. Myślę, że regeneracja może Cię kosztować mniej, a jest szansa, że będą jak nówki. Takie drobne przemyślenie
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  2. #2
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Pieniadz Zobacz posta
    Fazer, regenerowałem własne skóry ostatnio i przy okazji przejrzałem masę poradników na temat co można zrobić ze skórami. Zanim oddasz fotele do ponownego obszycia, to sprawdź proszę w warsztatach autodetaillingowych które zajmują się skórą. Myślę, że regeneracja może Cię kosztować mniej, a jest szansa, że będą jak nówki. Takie drobne przemyślenie
    Dziś jadę do warsztatu, który zajmuje się regeneracją/konserwacją lakieru. Oferta ich obejmuje także regeneracje skór - to porozmawiam z nimi na temat moich skór. Dzięki pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Byłem w "autoklinice", zostałem uświadomiony co nieco jeżeli chodzi o moje skóry. Niestety, ktoś wcześniej próbował je reanimować i to spowodowało ich zmasakrowanie i w tym wypadku ich regeneracja mija się z celem, ponieważ i tak będzie trzeba wymieniać skórę z kilku miejsc w fotelu. Dopasowanie nowych kawałków polegałoby na ich malowaniu, w dalszej fazie czyszczenie foteli z lakieru/farby czy jakiejś tam kiepskiej jakości bejcy i na koniec ich całościowe pomalowanie odpowiednim kolorem (i może się zdarzyć, że może pękać). Cena wychodzi dość wysoka, dlatego zostaje przy całościowej wymianie skóry. Był to niezależny warsztat, i potwierdził opinie poprzednika nie naciskając na wymianę aby wyrwać kasę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •