Pokaż wyniki od 1 do 15 z 221

Wątek: Fazerowa ośka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Rok minął od mojego ostatniego mojego wpisu w tym wątku, aż wstyd
    W wakacje 2022 miałem okazję pojeździć Ośką. Wiele się działo nie związanego z tematem ale czas biegnie nieubłaganie.
    Ośka nie jeździ a zap.......la, wielki czuję do niej szacunek i respekt, trzeba być bardzo ale to bardzo zdyscyplinowanym i uważnym podczas jej powożenia. Prowadzi się cudownie ale jest narwista bestia i lubi przyspieszać, jednak nie można się jej dać ponieść należy ją kontrolować w każdym ułamku sekundy. To nie jest już ta TT z początku naszej znajomości to BESTIA. "Ta BESTIA ma 500 koni i wydech z /Celeda Garage Team/" - nie są to dane wyczytane z katalogu i auto nie jest mojego tatusia
    Podziękowania dla Pawel-2005 za zrobienie projektu "BESTIA", nie było łatwo wszystko zgrać ponieważ przypominam jest to nadal przedni napęd. Wyzwanie było duże ale jestem bardzo usatysfakcjonowany tym czym mogę teraz się "pobawić". Nie wiem jak inne ośki z większą mocą ale moja daje radę choć jest bardzo wymagająca. Dostałem to co chciałem, to ja prowadzę auto - a nie systemy auta prowadzą mnie.
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 24-05-2023 o 15:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •