Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jaki wydech?

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    70

    Jaki wydech?

    Witam wszystkich. Mam kilka pytań dotyczących zmiany wydechu w swojej tt. Jest to wersja 180km, ośka z pojedyńczym wydechem. Sprawiłem sobie pare modów, fmic, downpipe 3 cale, tip i program na 209km i 325nm i zamierzam dociągnąć wydech do końca przelotem.
    Czy przelot 2.25 (fabryczna wielkość) wystarczy i nie będzie blokować mocy ? Czy lepiej 2.5 cala lub więcej,
    będzie jakaś różnica? Jaki tłumik końcowy by pasował, czy puszka musi mieć takie same wymiary jak fabryczna?

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Po pierwsze wypadałoby się w odpowiednim dziale przywitać W 180 ośka masz inny tłumik końcowy niż w 180 quattro i 225.

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Jano Zobacz posta
    Witam wszystkich. Mam kilka pytań dotyczących zmiany wydechu w swojej tt. Jest to wersja 180km, ośka z pojedyńczym wydechem. Sprawiłem sobie pare modów, fmic, downpipe 3 cale, tip i program na 209km i 325nm i zamierzam dociągnąć wydech do końca przelotem.
    Czy przelot 2.25 (fabryczna wielkość) wystarczy i nie będzie blokować mocy ? Czy lepiej 2.5 cala lub więcej,
    będzie jakaś różnica? Jaki tłumik końcowy by pasował, czy puszka musi mieć takie same wymiary jak fabryczna?
    Napisz do kolezanki Vivi, Ona robila nie tak dawno kompletny wydech do swojej oski, moze podpowie Ci co, jak i gdzie

  4. #4
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Jano Zobacz posta
    Witam wszystkich. Mam kilka pytań dotyczących zmiany wydechu w swojej tt. Jest to wersja 180km, ośka z pojedyńczym wydechem. Sprawiłem sobie pare modów, fmic, downpipe 3 cale, tip i program na 209km i 325nm i zamierzam dociągnąć wydech do końca przelotem.
    Czy przelot 2.25 (fabryczna wielkość) wystarczy i nie będzie blokować mocy ? Czy lepiej 2.5 cala lub więcej,
    będzie jakaś różnica? Jaki tłumik końcowy by pasował, czy puszka musi mieć takie same wymiary jak fabryczna?
    Witaj "Jano". W związku z tym, iż jestem właśnie na etapie m.in. wymiany całego wydechu w swojej ośce, o ile mi wiadomo też masz silnik AUQ i obie nasze TT wyglądają jak bliźniaczki, to pomogę Ci siostrzeńcu w tej zacnej operacji. Pozdrawiam.

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    100lica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    258
    Rocznik
    2000
    Kolor
    stalowy
    Posty
    31
    Optymalnie pod Twój setup i z małym zapasem będzie: dp 3" oraz reszta 2,5".
    Jeżeli chcesz żeby darł japę montujesz jeden tłumik końcowy przelotowy, jeżeli ma być cicho to dwa przelotowe.
    Ot cała filozofia

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    70
    Dzięki wielkie i pozdrawiam.

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Do oski lezy mi jakis ladny dp. Dalej poleciec 2.5 cala z koncowym i bedzie ok. Posiadam tez tlumiki i moge pomoc jesli nie jest to pilne i na juz.

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    70
    Dzięki, pilne nie jest bo na wiosne dopiero ale chętnie się odezwę jak będę potrzebował tłumika(:
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •