Cześć, potrzebuje fachowej porady jaka instalacja najlepsza będzie dla mojego auta, czy silnik nadaje się do zagazowania, jaki jest koszt i żywotność takiej instalacji? Jest to moja pierwsza styczność z zasilaniem samochodu LPG. Samochód pomimo wieku jest dobrze utrzymany, cały czas w bliskiej rodzinie od momentu kupna, także trupem nie jest. Rozważam zainstalowanie LPG, wiem że opłacalność inwestycji zależy od przebiegów - te są różne, więc tutaj chciałem się skupić na kwestii czysto mechanicznej i eksploatacyjnej. Czy silnik ten jest polecany pod LPG? Chodzi mi czy jakieś jego części będą się zdecydowanie szybciej zużywały itp itd. Wydaje mi się, że jest to prosta konstrukcja więc nie powinno być problemów. Jak wygląda kwestia spalania? Ile % więcej spali LPG od benzyny, lub konkretne wartości. Może są tutaj ludzie, którzy mieli styczność z tym silnikiem. Kwestia osiągów, czy spadek mocy jest zauważalny? Ile wynosi koszt zamontowania takiej instalacji? Jakość podzespołów wiadomo, żeby była odpowiednia. Z góry dziękuję za pomoc.