Pokaż wyniki od 1 do 15 z 123

Wątek: Ogólnopolski Zlot Audi TT 2018

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar PaTTrycja
    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Czerwionka-Leszczyny
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czerwony
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Hmm... widzę że to już trzeci wątek o tym zlocie. To będą dwa złoty w róźnych terminach, czy dwa w jednym terminie i forum nam się dzieli, czy to jakieś konkurowanie ofertami i gdzie się zgłosi więcej osób to tam jedziemy?
    Mariusz, już odpowiadam

    Na wstępie napiszę, że nie ma żadnej rywalizacji ! Gdy Krystian zaoferował organizacje zlotu i przedstawił swoje pierwsze plany/propozycje, zaczęliśmy się obawiać, że Jego oferta będzie zbyt droga i zbyt motoryzacyjna dla wszystkich. Jednak jest to długi weekend, który generalnie ludzie chcą spędzić z rodziną, nie koniecznie na torze itd. (Myślę, że można coś takiego zorganizować w innym terminie). Dlatego postanowiłam przygotować alternatywę, plan B. Krystian miał przedstawić swoją ofertę jako pierwszy w poniedziałek, niestety nie zdołał tego zrobić z powodów technicznych. Wtedy ja postanowiłam nie zwlekać, (ponieważ czas nas nagli) i wrzuciłam to, co przygotowałam. Gdy Krystian wrzucił swoją ofertę okazało się, że w sumie też jest ,,piknikowa" Ogólnie o miejscu zlotu zdecyduje większa ilość zainteresowanych osób.

    UWAGA: Jeśli ktoś woli wpisać się na listę Krystiana, a obawia się, że finalnie zlot odbędzie się tam, gdzie ja zaproponowałam i przepadną wolne pokoje dwuosobowe, to niepotrzebnie ! Krystian zamyka listę 11.02, ja 15.02. U mnie przydzielanie miejsc będzie zależne od daty wpływu zaliczki, nie od miejsca na liście. Tak więc możesz być ostatni na liście, ale jeśli wpłacisz zaliczkę jako pierwszy, to masz pierwszeństwo w wyborze pokoju/domku. Tak więc bardzo proszę szczerze wpisywać się na listę tam, gdzie rzeczywiście bardziej Wam odpowiada (Zaliczki będzie można wpłacać nie wcześniej niż 15.02, jeśli uzbiera się minimalna ilość osób, z pewnością Was o tym poinformuję).

    Mam nadzieję, że teraz już sytuacja będzie dla wszystkich klarowna. Przepraszamy, powinniśmy to sprostować wcześniej.

    Pozdrawiam serdecznie i przy okazji dziękuję za zainteresowanie moją ofertą Jeśli po tym wyjaśnieniu zamieszania ktoś chce zmienić zdanie, to jak najbardziej może to zrobić, a z pewnością nikt się nie obrazi

    Pozdrawiam !

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    UWAGA: Bardzo proszę wstrzymać się jeszcze z wpłacaniem zaliczek ! Dziękuję tym, którzy już wpłacili, wpisuje na listę. Resztę bardzo proszę, aby wstrzymali się do niedzieli, aż sytuacja się wyklaruje. W razie czego oczywiście zwrócę już wpłacone pieniążki.
    Ostatnio edytowane przez PaTTrycja ; 07-02-2018 o 18:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •