Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: BOSE błąd 16349

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Biały
    Posty
    37
    Witam,
    Miałem taki błąd również u siebie, okazało się tak jak pisaliście wcześniej, że były przekorodowane nóżki końcówek mocy. 2 zostały wymienione (reszta ok), przelotki druku po oczyszczeniu też okazały się ok, poprawione zostały też 2 ścieżki druku.
    Natomiast po próbie skasowaniu błędu pojawia się on momentalnie znowu tzn. klikam skasuj błąd i w tym momencie vcds odświeża się, a błąd wyskakuje znowu.
    Bas w aucie jest, natomiast subwoofer lubi od czasu do czasu uderzyć trochę mocniej niż powinien (według mojego ucha).
    Pytanie czy problem został zażegnany, czy jednak coś dalej jest nie tak

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2022
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez MiDNiTE Zobacz posta
    Witam,
    Miałem taki błąd również u siebie, okazało się tak jak pisaliście wcześniej, że były przekorodowane nóżki końcówek mocy. 2 zostały wymienione (reszta ok), przelotki druku po oczyszczeniu też okazały się ok, poprawione zostały też 2 ścieżki druku.
    Natomiast po próbie skasowaniu błędu pojawia się on momentalnie znowu tzn. klikam skasuj błąd i w tym momencie vcds odświeża się, a błąd wyskakuje znowu.
    Bas w aucie jest, natomiast subwoofer lubi od czasu do czasu uderzyć trochę mocniej niż powinien (według mojego ucha).
    Pytanie czy problem został zażegnany, czy jednak coś dalej jest nie tak

    U mnie również wzmacniacz lekko dostał wilgoci. Rozebrałem go oczyściłem sprayem do styków elektrycznych i bass wrócił lecz błędu nie idzie wykasować. Nadal pokazuje usterkę końcówki mocy:

    Znaleziono 1 błąd:
    16349 - Sterownik - usterka końcówki mocy
    014 - wadliwy - Sporadyczny
    Ramka zamrożona:
    Stan błędu: 00101110
    Priorytet błędu: 5
    Częstość błędu: 2
    Wew.licznik błędów: 134
    Przebieg: 268917 km
    Wskaźnik czasu: 0
    Data: 2022.10.05
    Czas: 16:01:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •