Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dodatkowe zegary.

  1. #1
    Awatar Marmel
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Deszczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    241
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    56

    Dodatkowe zegary.

    Witam wszystkich.Chcę zamontować dodatkowe zegary i mam pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z takimi zegarami https://mtuning.pl/Zegar-DEPO-SKPK-6...rbo-1-2-p22421 Nie wiem czy brać je pod uwagę.Koszt nie duży patrząc na inne firmy.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Co do samych zegarów za wiele się nie wypowiem poza tym, że widziałem je w mTuningu na żywo i prezentują się dobrze. Zaś sam mTuning mogę z czystym sumieniem polecić, kupiłem tam już trochę gratów (osobiście w Rzeszowie, nie wysyłkowo).

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    L7yw
    Posty
    42
    Mam identyczny umiejscowiony w wencie. Wskazania są identyczne z logami. Ma dwa różne podświetlenia i ceremonię otwarcia. Ogólnie nie narzekam.

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Cytat Zamieszczone przez Marmel Zobacz posta
    Witam wszystkich.Chcę zamontować dodatkowe zegary i mam pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z takimi zegarami https://mtuning.pl/Zegar-DEPO-SKPK-6...rbo-1-2-p22421 Nie wiem czy brać je pod uwagę.Koszt nie duży patrząc na inne firmy.
    Tu masz link gdzie było trochę pisane o zegarach i jak je podłączyć https://www.klubtt.pl/showthread.php...%C5%82adowania Osobiście polecam AutoGauge bo taki posiadam https://www.youtube.com/watch?v=63vkFdqgMGU

  5. #5
    Awatar Marmel
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Deszczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    241
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    56
    Dzięki za odpowiedzi.Na pewno kupię dwa i zamontuję w wencie.

  6. #6
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    Jeżeli chodzi o AutoGauge to mam mieszane uczucia. Gdzieś od półtorej roku mam wskaźnik turbo wersję smoke z funkcjami peak, warning i trzema kolorami podświetlania do wyboru (RGB), specjalnie żeby pasował do czerwonego podświetlania kokpitu. Da się też ustawić jasność podświetlania. I na tym koniec reklamy:P Sterowany jest z małego przełącznika z trzema przyciskami. Czasami potrafi sam z siebie przełączać ustawienia. Kabelek z owego przełącznika (niby na zatrzask) potrafił na wyboju lekko się wypiąć a wtedy zegar zaczyna migać we wszystkich kolorach i piszczeć jak p...... W nocy było to szalenie upierdliwe bo zwyczajnie oślepiało. Pomogło dopiero złapania go na "kropelkę". A co najlepsze, przełącznik musi być podłączony, bo inaczej zegar cały czas miga i wyje, więc opcja wywalenia go w cholerę nie wchodzi w rachubę. Sam czujnik elektroniczny też nie był najlepszej jakości. Przy montażu tuleja do której montuje się wężyk ciśnienia/podciśnienia upierdzielił się (bez użycia jakiejkolwiek siły) i musiałem popisać się szkołą druciarstwa.
    Ostatnio edytowane przez Vik88 ; 26-01-2018 o 00:14

  7. #7
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Vik88 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o AutoGauge to mam mieszane uczucia. Gdzieś od półtorej roku mam wskaźnik turbo wersję smoke z funkcjami peak, warning i trzema kolorami podświetlania do wyboru (RGB), specjalnie żeby pasował do czerwonego podświetlania kokpitu. Da się też ustawić jasność podświetlania. I na tym koniec reklamy:P Sterowany jest z małego przełącznika z trzema przyciskami. Czasami potrafi sam z siebie przełączać ustawienia. Kabelek z owego przełącznika (niby na zatrzask) potrafił na wyboju lekko się wypiąć a wtedy zegar zaczyna migać we wszystkich kolorach i piszczeć jak p...... W nocy było to szalenie upierdliwe bo zwyczajnie oślepiało. Pomogło dopiero złapania go na "kropelkę". A co najlepsze, przełącznik musi być podłączony, bo inaczej zegar cały czas miga i wyje, więc opcja wywalenia go w cholerę nie wchodzi w rachubę. Sam czujnik elektroniczny też nie był najlepszej jakości. Przy montażu tuleja do której montuje się wężyk ciśnienia/podciśnienia upierdzielił się (bez użycia jakiejkolwiek siły) i musiałem popisać się szkołą druciarstwa.

    Vik nie bardzo wie o czym piszesz! Sam posiadam trzy zegary z ,,Autogauge" i złego słowa nie powiem. Fakt na początku był jakiś problem z miganiem, piszczeniem i tym podobnym lecz była to tylko i wyłącznie wina Papraka który to podłączał, po przepięciu wszystkiego zgodnie ze sztuką nie widzę w nich nic niepokojącego. Tak na szybko, gdybym miał kupować kolejne to nie zastanawiałbym się tylko brał je ponownie.
    Ostatnio edytowane przez Marko w-wa ; 26-01-2018 o 18:50

  8. #8
    Awatar Marmel
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Deszczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    241
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    56
    Powiedzcie gdzie najlepiej podłączyć wężyk od zegara doładowania żeby prawidłowo pokazywał wartości.Widziałem kilka wariantów i nie wiem który jest dobry.

  9. #9
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Marmel Zobacz posta
    Powiedzcie gdzie najlepiej podłączyć wężyk od zegara doładowania żeby prawidłowo pokazywał wartości.Widziałem kilka wariantów i nie wiem który jest dobry.
    Ja osobiście mam wpięty trójnik w przewód idący z góry DV-ki pod korektor dolotowy.Wszystko skitrane pod korektorem także bałaganu nie ma, a wskazania są ok. Zaznaczam tylko że mam usunięte n249 itp.

  10. #10
    Awatar Marmel
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Deszczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    241
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    56
    Dzięki za podpowiedź.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •