Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Audi TT 8n - koszty utrzymania 225 KM

  1. #31

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    ?
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    ?
    Posty
    35
    U mnie TT 224 kM pełni charakter auta do jazdy na co dzień dla mojej żony. Ale jak wsiądę i się przejadę to efekt jest na prawdę nie najgorszy. Co mam na myśli? Minimum 224 kM. A przy okazji bez Q to auta jest jak każde Polo/Golf. Pośmigałem pożyczonym autem od żony na mokrym i na śniegu (bez ESP) i zabawa jest fajna. Mało tego w moim (Żony) przypadku auto zachowuje się bardziej jak tylno napędówka, przynajmniej mam takie wrażenie i jest to fajne. A co do Q. Mieszkam pod miastem, śnieg, dzwoni żona rano, że nie może wyjechać bo Peugeot 307 się obrócił. Przesunąłem zawalidrogę, a Q zrobiło robotę tak że nie było widać że się ślizga. Co by nie było nie kupię już auta bez 4x4. TT8N 224 Km to akurat, niżej bym nie zszedł.

    PS
    Mam doświadczenia w prowadzeniu aut 500 + więc nie piszcie głupot jak to 150 KM w ośce robi wrażenie na kretach

  2. #32

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    46
    Mam TT 225 quattro jesli chodzi o roznice w serwisie, ja cale szczescie problemow jeszcze nie zaznalem, koszt w aso wymiany filtra i oleju 375 zl i to tyle wydatkow zwiazanych z quattro w porownaniu do oski. Ja tylko moge podpowiedziec na podstawie mojego doswiadczenia, ze zazwyczaj auto sie kupuje na "jakis" czas, wiec kolego znajdz TTke 225 km w quattro i nie bedziesz potem po pol roku mowil sam do siebie, ze aa moglem kupic 225 quattro, przeciez kupuje sie raz na jakis czas...

    Ja polecam, powyzszy zestaw super sprawa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •