Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Audi TT 1.8T Quatrro 225 KM APX - LEWY

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar LukaLEWY
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ9V
    Posty
    57
    Dzisiaj odebrałem zostawiony kilka dni temu u tapicera boczek drzwi prawych, które od słońca i temperatury zaczęły się od góry odklejać. Po zdjęciu boczka (wewn. tapicerki drzwi) z drzwi okazało się, że poprzedni właściciel musiał sam to naprawiać, podklejać jakimś dziwnym klejem, który nie wytrzymuje temperatur, efektem czego było zapaćkane wszystko na żółto. Dodatkowo, cały ten górny rant który jest najbliżej szyby był popękany.
    Tapicer, który mi to naprawił to kolejny pasjonat i miłośnik tego co robi zawodowo. Mało tego, że po podklejał odstającą tapicerkę, to jeszcze posklejał te wszystkie popękane plastiki a także jeden pęknięty zaczep, który znalazłem w drzwiach. Efekt końcowy: boczek drzwi trzyma się jeszcze lepiej niż przed zdjęciem, natomiast tapicerka jest przyklejona jak fabrycznie.
    Dodatkowo posmarowałem szyny, na których opuszczają się szyby, co wyeliminowało straszny pisk. Koszt: 180 zł.

    Niestety używanego boczka nie znalazłem do kupienia w moim kolorze.
    Będę szukał dalej ale tym razem do lewych drzwi, tam boczek ma urwany zaczep, którego nie znalazłem oraz z boku tam gdzie wchodzi guma, otwory w boczku są pourywane. Więc tak ładnie nie przylega.

    Tapicera, który zajął się drzwiami pasażera, gorąco polecam jakby ktoś chciał ogarnąć ten problem w swojej TT-ce.
    Z rzeczami i projektami, które ogarnia można zapoznać się pod tym adresem: http://www.l-tap.pl/

    Dane jego to:
    Radosław Lewandowski
    ul.Wschodnia 38/40,
    87-100 Toruń

    Zdjęcie boczka, krok po kroku można znaleźć pod tym adresem: https://www.wak-tt.com/mods/doorpanel/doorpanel.htm

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Na potwierdzenie moich słów dołączam zdjęcia, jak to wszystko wygląda po naprawie boczka.



    Ostatnio edytowane przez LukaLEWY ; 25-08-2020 o 16:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •