Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nie działający Haldex

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59

    Nie działający Haldex

    Witam mam pytanie kupiłem audi tt q224 koni i okazało się po kupnie ze nie działały i zadzwoniłem do sprzedającej ze nie działa Haldex i wpłaciła mi umówioną kwotę , Wiec tak jest błąd od włącznika świateł hamowania i nieprawidłowe funkcjonowanie sprzęgła kod usterek to 526 i 1155 i pokazało mi to na komputerze w kategori 4x4 sa jeszcze błędy położenia walka rozrządu , czujnik walka rozrządu/wału korbowego , sonda lambda blok 1 czujnik 1 , czujnik spalania stukowego , pulpit obsługi/włącznik tempomatu , Wiec moje pytanie czy jakieś powyższe błędy jakos mogą skutkować z nie działaniem owego haldexa , mechanik mi powiedział żebym zaczął od wymiany filtru i oleju w haldexie i wymienił włącznik świateł hamowania ale podczas hamowania zapalają się światła , może ktoś pomoze bo jestem troszke załamany kupując quattro chciałem kupic quattro a nie ośke , pozdrawiam może uda się naprawić samemu bo na specjalistę troche kasy trzeba mieć , ale spróbujmy samemu z gory dzięki za odpowiedzi , i mam nadzieje ze się uda cos wymyslec , pozdrawiam klubowiczów

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Cześć!

    Przede wszystkim, to poszukaj tematu "Diagnozowanie sprzęgła haldex" (specjalnie nie wkleję linku byś poszukał). Tam już wszystko zostało powiedziane.
    To z filtrem i olejem, to ma rację! A co do tej kwestii ze światłami stopu, to mam chyba to samo, ale u mnie napęd ładnie się załącza i czekam na śnieg

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •