Witam,

polecicie mi kogoś sprawdzonego w temacie wymiany sprzęgła. Mój zaufany mechanik do którego jeździłem od ponad 20 lat niestety miał zawał. Wolę jechać do kogoś kto się zna i ma doświadczenie z TT Quattro. Wiem, że w teorii każdy warsztat to powinien zrobić, ale niestety moje zaufanie do warsztatów jest delikatnie pisząc nikłe. W tym tygodniu podebrałem TT-tkę żony dwa razy i przy okazji podjeżdżałem do warsztatów w Bydgoszczy i Toruniu. Jako, że łącznik elastyczny przy wydechu też się kwalifikuje do wymiany to też jeździłem do tłumikarzy. Najlepszy (niby) w Toruniu na łącznik dał cenę 700 PLN - śmiechłem trochę, przypomniałem sobie o tłumikarzu w Bydgoszczy, przez telefon wszytko powiedziałem, podjechałem a Oni, że mam sobie jechać gdzie indziej, za dużo roboty.... Wracając do tematu sprzęgła, to byłem w 2 warsztatach i stwierdzili, że pierdolą, do Quattro nie podchodzą. A jeszcze jeden tłumikarz powiedział mi, że może by się i podjął ale to za wał dodatkowe 200 pln. Za kilka śrubek i odchylenie wału dodatkowo 200 pln??? Chyba, że nie mam racji..
Także może znacie kogoś kto już te auta rozbierał i nie będzie po drodze opowiadał jaka to kosmiczna technologia i ile to wysiłku kosztuje, tylko za ustaloną cenę wymieni sprzęgło? i łącznik elastyczny?