Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Audi TT MK1 - Daniel

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar danieldondi
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Szamotuły
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    12
    Witam , auto wczoraj trafiło do mechanika na umówioną wymianę kompletnego rozrządu razem z wymianą napinacza i łańcucha wałków rozrządu. Oczywiście przy tym okazało się, że potrzebne będą jeszcze pasek wielorowkowy , rolka napinacza pk , czujnik ciśnienia oleju itp. Przed rozebraniem rozrządu mechanik profilaktycznie zrobił pomiar ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku - ponieważ gdyby było niskie to doszłaby jeszcze do wymiany pompy oleju. Pomiar wykazał na rozgrzanym silniku przy wolnych obrotach 1,9 - 2,0 bar - także pompa oryginalna została na swoim miejscu. Zostaną też wstępnie sprawdzone hydro popychacze czy czasami któryś nie wymaga wymiany. W poniedziałek auto powinno być do odbioru





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam , po dłuższej przerwie wracam z nowościami na temat Audi

    Tak jak pisałem wcześniej auto pojechało na " odmulenie " do Czorny Customs koło Wolsztyna - wyspawany został dłui DP 3'' , usunięta zbędna ekologia itp oraz auto zostało wystrojone na paliwie 98. Pod jego warsztatem stała jeszcze jedna TT







    Ze seryjnych 180km i około 230nm Czorny wyczarował 212km i ponad 340nm. Audi wreszcie jakoś sie odpycha ale to nie koniec moich planów co do zwiększania mocy, ponieważ w niedalekiej przyszłości planuje wrócić do Wolsztyna na wyspawanie reszty wydechu , montaż IC oraz założenie TIP'a.

    Poza tym założyłem w międzyczasie zawieszenie MTS Technik , wymieniłem gumy stabilizatora , mocowania górne przednich amortyzatorów razem z łożyskami. Środek auta dostał nowe czarne dywaniki , zostały usunięte małe wycieki płynu chłodzącego.

    W ostatnim czasie szukam też jakiegoś ciekawego koła na sezon. Upatrzyłem sobie multispoke z Mercedesa 8.5 / 9,5 - byłem je oglądać niestety po przymiarce okazało sie ze delikatnie zbyt dużo wystają poza błotnik z przodu i musiałem odpuścić temat ;/


    Okazało sie , że w moim małym mieście jezdzi jeszcze jedna Audi TT - czarna 180km quattro


    Tutaj zdjęcie z montażu tempomatu


    I dwa zdjęcia jak auto aktualnie wygląda :



    Ostatnio edytowane przez danieldondi ; 25-02-2018 o 20:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •