Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Ja kupiłem kpl gumowych na zimę żeby sucha podłoga była na "aletanio" za 22,90 plus paczkomat (http://allegro.pl/audi-tt-8n-1998-20...ZTQ3YWY0MDI%3D) i...... jeżdżą w aucie już dwa tygodnie - nie śmierdzi gumą - chyba że ja mam coś z nosem-węchem. Dobrze wyprofilowane z boczkami jak by wody było wincyj. Nie zrobiłem jeszcze otworów na klipsy ale nie ślizgają się po wykładzinie, są dobrze dopasowane, wypełniają całą przestrzeń na nogi. Ogólnie za tyle pln-ów jest git. Dorzucisz razy dwa i masz Petex-y gumowe a na wiosne za welurami się będę rozglądał - być może z ASO ale za 250 zeta to trochę przesada - nie sądzicie ?!
Ja kupiłem Petexy ze stoperami i dobrze się sprawdzają jak na razie. Mam tylko jedno ale. Woda będzie spływać po stopce dla lewej nogi (podkładce obok sprzęgła). Może jeśli będzie mi się nudzić to znajdę kawałek elastycznej gumy i dokleję. Koniec offtopu. Ładnie auto się prezentuje, pozazdrościć zdrowego egzemplarza i pozostaje życzyć by twój budżet szybko odrastał na kolejne mody i poprawki