Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 79

Wątek: Zderzak z duzym Grillem ???

  1. #46
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Dodam jeszcze, że pół biedy jak nie ma się spryskiwaczy reflektorów, bo ja mam, a takie zderzaki zupełnie nie są przygotowane do montażu tych spryskiwaczy. Dwa razy więcej roboty nie mówiąc już o wycinaniu otworów w zderzaku.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  2. #47

    Dołączył
    Feb 2011
    Skąd
    śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Posty
    1
    Witam,mozesz powiedziec gdzie kupiłeś ten zderzak??
    dzieki i pozdrawiam

  3. #48
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez izone Zobacz posta
    Witam,mozesz powiedziec gdzie kupiłeś ten zderzak??
    dzieki i pozdrawiam
    TUTAJ NAJPIERW ZAJRZYJ

  4. #49

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Chcę wymienić zderzak przedni aby mieć z dużym grillem i może przy okazji boczki w podobnym stylu zrobić. Czy miał ktoś z Was doświadczenie np z firmą NTC GMBH (nrw tuning center) i ich zderzakami?

    Na allegro są w bardzo dobrej cenie np zderzak przedni i boczki - może ktoś już to montował i podzieli się doświadczeniami? Mam czarne TT więc wyglądać powinno jeszcze lepiej, nie mam też aktualnie spryskiwaczy więc jeśli jest to w miarę trwałe to może się zdecyduję. Na zachodzie te zderzaki, boczki kosztują kilkukrotnie więcej niż te a aukcji allegro.

    Kilka razy też na forum radzono aby kupić większy grill i zanieść do magika aby przerobił stary zderzak. Czy ktoś takie coś faktycznie robił i może pokazać foty jak to wygląda?

  5. #50
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Ja jestem na nie jesli chodzi o takie modyfikacje, po co na sile upiekszac auto lub upodabniac je do nowszego modelu, no i w wiekszosci przypadkow taki zderzak to zwykla zywica. No ale rozni ludzie,rozne gusta.

  6. #51
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez rebel Zobacz posta
    Chcę wymienić zderzak przedni aby mieć z dużym grillem i może przy okazji boczki w podobnym stylu zrobić. Czy miał ktoś z Was doświadczenie np z firmą NTC GMBH (nrw tuning center) i ich zderzakami?

    Na allegro są w bardzo dobrej cenie np zderzak przedni i boczki - może ktoś już to montował i podzieli się doświadczeniami? Mam czarne TT więc wyglądać powinno jeszcze lepiej, nie mam też aktualnie spryskiwaczy więc jeśli jest to w miarę trwałe to może się zdecyduję. Na zachodzie te zderzaki, boczki kosztują kilkukrotnie więcej niż te a aukcji allegro.

    Kilka razy też na forum radzono aby kupić większy grill i zanieść do magika aby przerobił stary zderzak. Czy ktoś takie coś faktycznie robił i może pokazać foty jak to wygląda?
    Ma forum widziałem auto kolegi ziembol89 z dużym grillem, ale z tego co czytałem to już takie kupił - może da Ci jakieś wskazówki, zapytaj na PW.

    Osobiście nie podoba mi się, ale jak Ci się widzi taki mod, to szukaj zderzaka z ABSu a nie z włókna szklanego. Zderzaki z włókna są mało wytrzymałe, jeżeli będzie za niski to będzie się szybko rysował i dodatkowo będzie pękał na nim lakier od naprężeń.
    Lub po prostu tak jak piszesz poszukaj magika co przerobi Ci obecny zderzak pod duży grill.

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:35 21-08-2012 ---------- EDYCJA

    Na allegro jest jak chcesz, tylko cena jak za ten zderzak powala:
    AUDI TT RS ZDERZAK S 8N0 (2530310464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  7. #52

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Ja jestem na nie jesli chodzi o takie modyfikacje, po co na sile upiekszac auto lub upodabniac je do nowszego modelu, no i w wiekszosci przypadkow taki zderzak to zwykla zywica. No ale rozni ludzie,rozne gusta.
    niby tak ale tak to w sumie o wszystkim można powiedzieć, również o zmianach w silniku itd (po co zmieniać fabrykę skoro można kupić np inny mocniejszy samochód). Każdy ma własne upodobania więc niech każdy zostanie przy swoim zdaniu i decyduje sam . Ja tam wolę mieć minimalnie inaczej niż większość na drodze a zderzaki seryjne w TT są nudne i mało rasowe, dlatego się zastanawiam co z tym fantem robić

    Z absu zderzaki w Polsce ciężko zdobyć a wydawać kilka tysięcy ściągając na takie coś to na tą chwilę to nie dla mnie niestety, dlatego pytam czy ktoś miał z tym styczność bo wygląda według mnie ok i cena w Polsce znacznie niższa niż np w Niemczech.

  8. #53

    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw / Hannover
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    37

  9. #54

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granat
    Posty
    123
    Mam dokładnie ten sam u siebie zamontowany Mi się podoba o wiele bardziej niż seria.

  10. #55
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez szpaku88 Zobacz posta
    Mam dokładnie ten sam u siebie zamontowany Mi się podoba o wiele bardziej niż seria.
    ja u siebie tez mam ten (taka juz kupilem) ale u mnie jakosc wykonania i samo pasowanie tego elementu pozostawia wiele do zyczenia tak samo jak i material z czego jest wykonany (laminat) trzeba uwazac na kazdy kaweznik itp bo od razu peka i sie kruszy
    Nie wiadomo jak tam z tym grillem z aukcji bo u siebie mam ORI z Audi A6 i sam grill jest profi

  11. #56

    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Skąd
    Wroclaw / Hannover
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Wrzuć fotki jeśli możesz .....

    Widziałem we Wrocku i Wawie takie

  12. #57

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granat
    Posty
    123
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    ja u siebie tez mam ten (taka juz kupilem) ale u mnie jakosc wykonania i samo pasowanie tego elementu pozostawia wiele do zyczenia tak samo jak i material z czego jest wykonany (laminat) trzeba uwazac na kazdy kaweznik itp bo od razu peka i sie kruszy
    Nie wiadomo jak tam z tym grillem z aukcji bo u siebie mam ORI z Audi A6 i sam grill jest profi
    Co do spasowania to u mnie jest to samo, tak zrobione już było zanim kupiłem. Ale w najbliższym czasie dam to do poprawienia jakiemuś dobremu lakiernikowi.

  13. #58
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Jeżeli chodzi o mój zderzak to zarówno jakoś jak i montaż jest ok nic nie wystaje i wszystko wygląda tak jak by było tam od nowości . Przedni grill mam z audi a8 . Auto ma sportowe sprężyny przez co jest dość nisko i na wiele rzeczy muszę zwracać uwagę . Ale wszystko to jest do zniesienia i jak dla mnie auto z tą modyfikacją wygląda dużo lepiej , ale to tylko moje zdanie i każdy ma swój gust . Mam paragony na wszystko i poprzedni właściciel zrobił to za 3000zł . Teraz są dostępne na allegro gotowce i wydaje mi się że nie ma problemu z montażem wszystko pasuję tylko jedyne co trzeba uważać na materiał z którego jest to wykonane pozdr

  14. #59
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Jeżeli mam powiedziec cos od siebie o zderzakach i tych progach z aukcji to powiem, że porazka. Sam miałem to i to +tylni zderzak całość pasowała bez problemów ale wykonanie wytrzymałość oraz krzywizny mówiły same za siebie.

  15. #60
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    no właśnie . Też najlepiej zrobić na zamówienie tak jak u mnie większa kasa ale jest ok

Podobne wątki

  1. Kupię przedni zderzak z dużym grillem
    Przez Sebcio w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-09-2017, 17:55
  2. Filmy na duzym ekranie z udzialem TT
    Przez Ramzees w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 22:49
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 12:04
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2010, 07:47
  5. Kupię zderzak z duzym grilem
    Przez bilaTT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •