Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 79

Wątek: Zderzak z duzym Grillem ???

  1. #31

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    moim zdaniem super, extra , mega hiper, fajnie wygląda
    NO RISK,
    NO FUN.

  2. #32

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    bardzo fajne autko wygląda,nie ma czego krytykować,pozdrawiam
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  3. #33
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Racja , racja ..........

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #34

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poznan
    Posty
    11
    Naprawde kwestia gustu z tym grillem ja osobiscie wolal bym caly przod od R32 niz przerobke na duzy grill ..

  5. #35
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Jak w temacie, od dłuższego czasu szukam zderzak z dużym grillem do swojej TT, niestety u nas nic prócz jednego z allegro (który nie podoba mi się) nie ma. Na niemieckim ebay-u znalazłem kilka interesujących ale mam problem ponieważ nie znam niemieckiego a po angielsku ciężko jest z nimi się dogadać (nie wiem dlaczego nie odpisują na e-mail). Więc siedzę przy tłumaczu i męczę do nich te maile po niemiecku. Z początku napaliłem się na ten:

    http://cgi.ebay.de/Frontstossstange-...d=p3286.c0.m14

    ale potem dowiedziałem się, że aukcja dotyczy samego zderzaka bez grilla, po za tym nie ma otworów na spryskiwacze reflektorów. Niektórzy mówią, że to nie problem wyciąć te otwory w zderzaku inni że może być problem. Sam nie wiem więc postanowiłem znaleźć zderzak z otworami i wychaczyłem ten:

    http://cgi.ebay.de/Audi-TT-Singlefra...d=p3286.c0.m14

    I tu moje pytanie do osób znających niemiecki (ponieważ jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi od sprzedawcy) czy ta aukcja dotyczy zderzaka z grillem czy bez?
    No i czy ktoś wie coś na temat wycięcia tych otworów na spryskiwacze, wydaje mi się, że fachowcowi nie powinno to sprawić dużego problemu?

    Pozdrowienia
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  6. #36

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    Lublin
    Posty
    6
    http://cgi.ebay.de/Audi-T...id=p3286.c0.m14
    Dokładnie ten sam zderzak mam założony w swojej tt. Jest on robiony w Piasecznie pod Warszawą- jeśli chcesz dam Ci na PW namiary do gościa. Różni się jedynie tym, że ten produkowany w Polsce jest z otworem pod grill z A6, a nie z A8 jak na Ebayu, masz miejsca na spryskiwacze, no i możesz sobie wybrać wersję z poprzeczkami we wlotach. Gość ten produkuje również nakładki na spoiler ala R32.

    [ Dodano: 18 Wrzesień 2008, 11:29 ]
    Znalazłem takie foto

  7. #37

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Ile takie cudo w Polsce ?? I z jakiego to jest wykonanego materiału ?? Ktos ma to więcej niż 1 lato ?
    Czarne jest piękne

  8. #38
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez Qba
    http://cgi.ebay.de/Audi-T...id=p3286.c0.m14
    Dokładnie ten sam zderzak mam założony w swojej tt. Jest on robiony w Piasecznie pod Warszawą- jeśli chcesz dam Ci na PW namiary do gościa. Różni się jedynie tym, że ten produkowany w Polsce jest z otworem pod grill z A6, a nie z A8 jak na Ebayu, masz miejsca na spryskiwacze, no i możesz sobie wybrać wersję z poprzeczkami we wlotach. Gość ten produkuje również nakładki na spoiler ala R32.

    [ Dodano: 18 Wrzesień 2008, 11:29 ]
    Znalazłem takie foto
    Jak najbardziej proszę o jakiś kontakt z tym człowiekiem (ale to nie ten z allegro?). Od razu zauważyłem, że masz duży grill jak byś mógł napisać ile Cię kosztował. No i jak się sprawuje. Powiem szczerze że te z ebay.de są o wiele ładniejsze ale ciężko się dogadać jeden nie odpisuje drugi nie wysyła do Polski, ale chętnie przejadę się do Piaseczna obejrzeć te zderzaki.

    Dzięki i pozdrawiam

    ps. jeśli to ten z allegro a dokładnie ten:
    http://www.allegro.pl/item433192066_...oiler_hit.html
    to napisz mi ile wziął od ciebie za ten zderzak bo mi nawet złotówki nie chciał opuścić (sęp jeden) dlatego w razie czego pojadę do niego osobiście.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  9. #39

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    Lublin
    Posty
    6
    Tak to jest właśnie ten gość. Cena 1100zł to cena zderzaka z nowym oryginalnym grillem od A6, jeśli chcesz taki grill jak mój od S6 musisz zapłacić 1300zł +koszt lakierowania. Jeżeli chodzi o jakość zderzaka to nie jest najgorsza, tzn pasuje ładnie (jak na laminat) niestety w moim przypadku ma on jedną wadę. Na górze nad grillem troszką się ten laminat zaczyna falować od temperatury i niestety trzeba będzie w zimie go od nowa lakierować w tym miejscu. Facet z allegro zarzeka się, że to nie możliwe i że lakiernik spieprzył robotę, ale udowodniłem mu, że nie. Dzięki temu opuścił mi 100zł na tylnym spoilerku R32, Tylko co z tego jak ponowne lakierowanie zderzaka będzie kosztowało znacznie więcej

  10. #40
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    No właśnie gra warta świeczki, wolę kupić z niemiec zapłacić trochę więcej ale mieć coś porządnego, po za tym miałem okazje już porozmawiać z tym człowiekiem od tego zderzaka i tylko mnie wkór.... Twierdził że te zderzaki z ebay to jego aukcję jak mu wysłałem linki kilku zderzaków to powiedział, że fakt to nie jego ale, że jego są tańsze. Jak widać nie bez powodu są tańsze.

    Dzięki za pomoc ale tego człowieka sobie odpuszcze.
    Pozdro
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  11. #41

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Panowie wiedług mnie wszystko co z laminatu i wystawione na bardzo duże ciepło... słońce podczas upalnego lata wystarczy by lakier zaczął falować lub co gorsza przebarwiać się...
    Przerobiłem to juz w innych 2 autach
    Czarne jest piękne

  12. #42

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    tarnow
    Posty
    2

    Zderzaki audi tt

    Witam

    Mam na imię Piotrek , jestem właścicielem firmy w któej zajmujemy sie stylizacją zewnętrzną samochodów osobowych. Prowadzimy sklep internetowy w którym oferujemy zderzaki z Zachodnich firm tuningowych i nie tylko. Ponizej przedstawiam ofertę na tuning Audi tt, zapraszam rowniez na www.eurotuningshop.eu Dla forumowiczów 30% rabatu.

    Informacje techniczne:
    Zderzaki wykonane z laminatu - zywica poliestrowa ( Dla wyjasnienia 80% zderzaków na całym świecie produkowane są z laminatu, jeśli faktycznie byłby to taki tandetny materiał to niestety dawno firmy zmieniłyby technologie produkcji. Jednak nie neguję ze są różne jakości wykonania co powoduje różne niespodzianki







  13. #43
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Info dla forumowiczów (zamieściłem info.w SB) nie polecam kupowania zderzaka z laminatu. Właśnie jestem po długiej walce z osobą która handluje na allegro takimi zderzakami (gdyby nie moja wielka determinacja nie odzyskał bym pieniędzy a zderzak powiesił bym sobie na ścianie). Zakupiłem zderzak, który zupełnie nie pasuje do TT prócz oryginalnego grilla od audi A8 do niczego się nie nadaje. W związku z tym, że to laminat żaden z warsztatów w jakim byłem nie chciał podjąć się spasowania go. Może i znalazła by się osoba która by to zrobiła ale koszt usługi po prostu kosmos (nie wliczam lakierowania). Tak jak ktoś na tym forum napisał a dokładnie "arttur" dobrą inwestycją było by zakupienie zderzaka z ABS. Ale ja sobie taki zderzak już odpuszczam pomimo, że bardzo mi się podoba zostaje przy oryginale.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  14. #44

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    tarnow
    Posty
    2
    Przesyłam zdjecia w realu zamontowanych zderzaków klient twierdził ze nie było problemów




  15. #45

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    na gołe oko widac że są źle spasowane...

    ODRADZAM LAMINATY !!
    Czarne jest piękne

Podobne wątki

  1. Kupię przedni zderzak z dużym grillem
    Przez Sebcio w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-09-2017, 17:55
  2. Filmy na duzym ekranie z udzialem TT
    Przez Ramzees w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 22:49
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 12:04
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2010, 07:47
  5. Kupię zderzak z duzym grilem
    Przez bilaTT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •