Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: WiTTam po przerwie

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126

    WiTTam po przerwie

    WiTTam Wszystkich Userów. W 2009 roku po sprzedaży swojej MK1 żegnałem się z Wami. Dostałem slużbówkę stąd też trzymać w domu drugą audicę nie było sensu. Tak się składa, że oddałem swoją służbówkę i jestem zmuszony do zakupu samochodu. Waham się jeszcze nad wyborem modelu, ale ciągnie mnie do MK2 i chyba to będzie najlepszy wybór.

    Stąd też moje pytanie do Was. Zastanawiam się nad prywatnym importem z Niemiec w okolicach 10 tysi euro. Chyba, że w kraju znajdę coś ciekawego. W sumie mógłby być w gazie. Jako drugie auto w rodzinie (mam już 2-letnie A5). Czy w tej kasie kupię coś fajnego czy dać sobie spokój?
    Pozdrowienia

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    dzi? ma j? Aldona

  2. #2
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    Za tą kasę kupisz na prawdę fajne MK1, które możesz zostawić jako youngtimera. Ceny zadbanych modeli powoli idą w górę więc to dobry czas zainwestować w TT 8N.
    Za 10 tyś euro możesz też już nabyć nieźle zmodzony bolid do "wymierzania sprawiedliwości" na drogach .
    MK2 gdzieś tam znajdzie swoje miejsce w historii ale przyćmione teraz przez MK3 wrażenia nie robi. Za tą kasę super MK2 nie kupisz.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    Cytat Zamieszczone przez Bejrut Zobacz posta
    Za tą kasę kupisz na prawdę fajne MK1, które możesz zostawić jako youngtimera. Ceny zadbanych modeli powoli idą w górę więc to dobry czas zainwestować w TT 8N.
    Za 10 tyś euro możesz też już nabyć nieźle zmodzony bolid do "wymierzania sprawiedliwości" na drogach .
    MK2 gdzieś tam znajdzie swoje miejsce w historii ale przyćmione teraz przez MK3 wrażenia nie robi. Za tą kasę super MK2 nie kupisz.
    Dzięki za informację. Będę myślał.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    dzi? ma j? Aldona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •