Bardzo dobry termin i miejsce (sobota godz. 13:00)

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

I po mini spocie Choć byliśmy tylko we dwóch "Kaba" i ja, to muszę przyznać że czas spędzony przy autach, a w szczególności (przy i w) nowej czarnulce "Kaby" 8J, dał mi wiele radochy. Muszę przyznać, że jest to bardzo ładne, dobrze wyposażone i zadbane auTTko. Zdecydowanie komfort dużo większy w porównaniu do mojej skromnej 8N, i te wykończenia S-Line "robią robotę". Po oglądaniu, dotykaniu itp., oraz wypiciu kawy, postanowiliśmy przejechać się w kierunku Wawy, było "pysznie". Oba auta są przednionapędowe, więc zrównaliśmy się i chyc, może będę troszkę nieskromny, ale moja staruszka nie odstawała tak strasznie od młodszej koleżanki i wydaje mi się, że wstydu aż tak dużego nie było. Dodam jeszcze, iż oba egzemplarze są seryjne. Dobrze, że nas zbytnio nie poniosło, bo musielibyśmy zawracać w Markach pod Wawą Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się namówić fanów TT z Białego i okolic do wspólnych spotkań, wymiany doświadczeń i małych "chyc" (oczywiście w granicach rozsądku). Dziękuję koledze "Kaba", za fajny "spocik". Pozdrawiam.